Aranżacja salonu na wiosnę. Dywan Topaz Wrzos, poduszki Pompons. Fot. Komfort

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Aranżacja salonu na wiosnę. Dywan Topaz Wrzos, poduszki Pompons. Fot. Komfort
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
22 marz 2017 12:27

Dom w pastelach na wiosnę: piękne dywany

Jak odmienić salon na wiosnę? Najlepiej pastelowymi dodatkami! Dywan i poduszki w odcieniach turkusu czy wrzosowego różu wprowadzą do wnętrza radosną atmosferę.

Wiosna to czas koloru! Żegnamy zimowy smutek i ponurość i wprowadzamy do wnętrza radosne barwy. Najlepiej sprawdzą się pastele – turkus i stonowany róż. Oba te kolory doskonale łączą się z bielą i szarościami, czyli najczęstszą bazą aranżacyjną nowoczesnych wnętrz. Wiosenna metamorfoza nie musi być droga ani pracochłonna. Wystarczy wyposażyć się w odpowiednie dodatki. 

Po pierwsze nowy dywan! To łatwa do wykonania, ale jednocześnie niezwykle widoczna zmiana. Jego kolor będzie punktem wyjścia dla innych elementów: poduszek, kocy, zasłon czy drobnych dekoracji. – mówi Bożena Tomczyk z sieci sklepów Komfort.

W ofercie sieci Komfort znajdziemy wiele dywanów w pastelowych kolorach. Na uwagę zasługują dywany Topaz, których miękkie, sprężyste włosie zapewni pełen komfort chodzenia. Dostępne są w 4 kolorach, wśród których znajdziemy ożywczy turkus i wrzosowy róż. Dla niezdecydowanych dostępna jest również opcja multikolor, łącząca obie te barwy. Dywany występują w 3 rozmiarach, a Komfort oferuje je teraz w wyjątkowo atrakcyjnych cenach: 80x150 cm za 129 zł, 120x160 cm za 199 zł oraz 160x230 cm za 399 zł.

Z nowym dywanem doskonale współgrać będą poduszki Pompons. Uszyte zostały z wysokiej jakości, przyjemnego w dotyku poliestru, a ich krawędzie dodatkowo ozdobiono efektownymi pomponikami. Poduszki dostępne są w 3 kolorach (turkus, róż, szary) w cenie 39,99 zł/szt.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH