Dywan New Life Purple. Fot. Epic Carpets

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Dywan New Life Purple. Fot. Epic Carpets
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
27 lip 2016 15:38

Dywany w nowoczesnym wydaniu

Oryginalny dywan przełamuje monotonię płaszczyzny wykończonej kamieniem naturalnym czy drewnem, może pomóc w wyodrębnieniu stref w przestronnym pomieszczeniu, ociepla wizualnie wnętrze, a na dodatek jest miły w dotyku!

W obliczu nowych kolekcji dywanowych marki Epic Carpets należy przeformułować myślenie o drugoplanowej roli dywanów we wnętrzu. Wzory z linii Aurora, New Life i Yeti mają wszelkie argumenty, żeby stać się główną ozdobą salonu czy sypialni.

Obserwując światowe trendy w aranżacji wnętrz nie da się nie zauważyć, że dywan ponownie stał się jedną z najbardziej eleganckich form dekoracji podłogi. W Polsce hasło „dywan” nadal u wielu budzi skojarzenia z tureckimi dywanami rodem z domu dziadków lub nudnymi dywanami w estetyce lat 80-tych i 90-tych. Tymczasem również w dziedzinie dywanów nastąpiła prawdziwa rewolucja wzornicza i jakościowa. Stały się one przedmiotem zainteresowania najlepszych projektantów, którzy sięgają po coraz bardziej szlachetne włókna i materiały. Piękny dywan może stanowić o prestiżu wnętrza na równi z modnymi meblami czy oświetleniem. Dobrą ilustracją zmian, które nastąpiły, są nowe kolekcje dywanów marki Epic Carpets ( www.epiccarpets.pl ) – Aurora, New Life i Yeti. Wszystkie one tkane są ręcznie w Indiach oraz Turcji przez doświadczonych mistrzów tego rzemiosła, a tworzywem w ich rękach są wysokiej klasy włókna naturalne, jedwabie oraz wiskozy. Na przykładzie kolekcji Aurora, New Life i Yeti widać również, że dywan niejedno ma imię i granicą dla jego wzornictwa może być tylko kreatywność projektanta. Dystrybutorem wskazanych kolekcji w Polsce jest sieć salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH