Kolekcja Terrane. Fot. Tubądzin

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Kolekcja Terrane. Fot. Tubądzin
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
20 paź 2016 08:45

Eko trend w łazience

Powrót do natury to odpowiedź na rosnące tempo życia. Trend eko dotyczy również naszych mieszkań.

Przy użyciu odpowiednich produktów można stworzyć przestrzeń, która będzie dla nas swoistym azylem. Pomogą nam w tym kolekcje Terrane oraz Lemon Stone od Grupy Tubądzin, które inspirowane są naturą. Dodatkowo, przy wykorzystaniu obrazów ściennych, pozwolą stworzyć prawdziwą zieloną oazę spokoju.

Jasne kolory, meble i dodatki wykonane z drewna, rattanu czy wikliny to kwintesencja stylu eko. Aby zgodnie z nim zaaranżować wnętrze, należy kierować się we wszystkich zakupowych wyborach jednym słowem – natura. Kolekcje Terrane oraz Lemon Stone marki Tubądzin, które powstały w formacie 30x75 cm, inspirowane są właśnie nią.

Pierwsza z nich, Terrane, to wynik obserwacji natury, jej różnorodności i wieloznaczności, a jednocześnie doskonałej harmonii pomiędzy jej fakturami, barwami i strukturami. Płytki ścienne tej kolekcji występują w 4 rodzajach. Terrane wood brown i Terrane wood grey to doskonałe odzwierciedlenie naturalnego drewna z jego pełnym usłojeniem. Wyrafinowaną kompozycję uzupełnią płytki w odcieniach beżu - Terrane ivory o charakterystycznej dla kamienia chropowatości oraz Terrane STR, których powierzchnia pokryta jest wypustkami. Płytki te efektownie wyglądają zastosowane nad wanną lub pod prysznicem. Dopełnieniem całości będą odpowiednie dodatki, jak wiklinowe kosze, mięsiste ręczniki, czy rattanowy fotel.

Wielbiciele bieli i szarości, przełamanych energetycznym akcentem w kolorze limonki mogą urządzając łazienkę w stylu eko, wykorzystać kolekcję Lemon Stone. Wzrok przykuwa tutaj przede wszystkim 7-elementowy szklany obraz ścienny, który zabiera nas do Australii, nad ocean, na piaszczyste plaże, z leżącymi na brzegu kamieniami, porośniętymi seledynowymi wodorostami. W skład kolekcji wchodzą: płytki ścienne, które swoją porowatością przypominają strukturę kamieni, dekory z geometrycznymi motywami oraz mozaiki ścienne, nawiązujące do otoczaków, skał, które leżą nad brzegiem oceanu. Limonkowy detal pojawia się także w postaci sześciokątnych szkiełek, występujących na mozaice Lemon Stone grey. W całej kolekcji to właśnie intensywna zieleń ożywia kompozycję i jest bezpośrednim odwołaniem do przyrody.

Kolekcje Terrane i Lemon Stone to idealne propozycje dla osób szukających miejsca, w którym po prostu mogą odpocząć i zapomnieć o codziennych obowiązkach. Inspirowane naturą, na myśl przywodzą bezkresne krajobrazy i na nowo pozwalają poczuć nasz związek z naturą.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH