Tubądzin Kolekcja Abisso. Fot. Tubądzin

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Tubądzin Kolekcja Abisso. Fot. Tubądzin
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
03 sie 2016 12:08

Elegancka łazienka: zobacz nową kolekcję płytek

Wygodna, funkcjonalna, ale przede wszystkim nietuzinkowa – taka może być każda łazienka, jeśli zastosujemy w niej odpowiednie płytki ceramiczne. Niektóre z nich pozwolą nam na podróż po najpiękniejszych europejskich miastach.

Nowa kolekcja Abisso Grupy Tubądzin pomoże nam wykreować w pomieszczeniu elegancki styl paryskiego wnętrza, mimo, że za oknem nie mamy widoku na Wieżę Eiffla.

Zamiast narzekać na zbyt długie lub za krótkie pomieszczenie, zbyt wąskie okna albo nietypowy kształt wnętrza, potraktujmy wszystkie te cechy jako inspirację. Krótko mówiąc, dobierzmy takie elementy, które w każdym pomieszczeniu wyglądają razem idealnie.

Intymne doznania

W łazience spędzamy dużą część życia – leniwe poranki pod prysznicem, długie, wieczorne, relaksujące kąpiele w wannie. To najbardziej intymne i osobiste pomieszczenie w domu, dlatego powinno odzwierciedlać naszą osobowość, to, co kochamy i kim jesteśmy. Dla każdego, kto lubi prostotę i szyk idealne będzie zaaranżowanie wnętrza w stylu francuskim, wabiącego dużą ilością światła i przestrzeni. Pozwoli to na osiągnięcie wrażenia większego wnętrza, a jednocześnie pomoże nam wypocząć oraz wyciszyć się.

Łagodna, pastelowa kolorystyka

Łazienka w stylu paryskim nie będzie wypełniona krzykliwymi, wyrazistymi kolorami. Zastosowanie mieszanki jasnych, lekkich odcieni płytek z kolekcji Abisso pozwoli na stworzenie aranżacji w stylu francuskim. Dominującymi barwami są przede wszystkim odcienie białego i szarego, a jedynym zdecydowanym kolorem jest granatowy.

Klasyka arystokratycznych wnętrz

By nadać miejscu osobisty, niepowtarzalny charakter i odróżnić go od przeciętnej toalety, możemy ułożyć płytki podłogowe w formie czarno-białej szachownicy. Wybierając kształty organiczne, unikniemy efektu wnętrza bezbarwnego i bezwonnego. Wykorzystując podłużne płytki w klasycznym stylu o delikatnych odcieniach bieli z kolekcji Abisso i układając je we wzór mozaiki z pionowych rombów stworzymy łazienkę elegancką i szykowną. Wytwornego charakteru dodadzą aranżacji lustra w rzeźbionych ramach, które prócz pięknego wyglądu, optycznie powiększają nawet niewielką łazienkę.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH