Fot. Instal-Projekt

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. Instal-Projekt
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
03 cze 2016 08:18

Funkcjonalny i elegancki grzejnik - nowość!

Współczesne grzejniki nie tylko ogrzewają pomieszczenie. Są również świetną suszarką na ręczniki, a nawet elementem dekoracyjnym wnętrza. Zobaczcie jeden z nich.

Często, przy wyborze nowego produktu, nie zastanawiamy się jaki będzie poziom satysfakcji płynący z jego posiadania. A przecież produkty i usługi tworzone są po to, aby zaspokajać potrzeby nabywców. Nie zawsze jednak - pomimo wysiłków twórców - potrafią na te potrzeby w odpowiedni sposób odpowiedzieć.

Firma Instal-Projekt przygotowała propozycję produktu o zwiększonej użyteczności i atrakcyjnym designie. Mowa o grzejniku centralnego ogrzewania SISI, który łączy szlachetne wzornictwo z dodatkową funkcjonalnością. Podczas projektowania uwzględniono tu potrzeby klientów dotyczące łatwego zawieszania elementów odzieży i ręczników w łazience bez stosowania dodatkowych akcesoriów. Równocześnie zwrócono uwagę na wysoki poziom wzornictwa i estetyki produktu.

Grzejnik SISI może współpracować z grzałką elektryczną, pozwalając na pracę grzejnika przez cały rok, niezależnie od pracy instalacji centralnego ogrzewania.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH