Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Instal-Projekt

Fot. Instal-Projekt
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 03 cze 2016 08:18 (aktualizacja: 03 cze 2016 09:39)

Funkcjonalny i elegancki grzejnik - nowość!

Współczesne grzejniki nie tylko ogrzewają pomieszczenie. Są również świetną suszarką na ręczniki, a nawet elementem dekoracyjnym wnętrza. Zobaczcie jeden z nich.

Często, przy wyborze nowego produktu, nie zastanawiamy się jaki będzie poziom satysfakcji płynący z jego posiadania. A przecież produkty i usługi tworzone są po to, aby zaspokajać potrzeby nabywców. Nie zawsze jednak - pomimo wysiłków twórców - potrafią na te potrzeby w odpowiedni sposób odpowiedzieć.

Firma Instal-Projekt przygotowała propozycję produktu o zwiększonej użyteczności i atrakcyjnym designie. Mowa o grzejniku centralnego ogrzewania SISI, który łączy szlachetne wzornictwo z dodatkową funkcjonalnością. Podczas projektowania uwzględniono tu potrzeby klientów dotyczące łatwego zawieszania elementów odzieży i ręczników w łazience bez stosowania dodatkowych akcesoriów. Równocześnie zwrócono uwagę na wysoki poziom wzornictwa i estetyki produktu.

Grzejnik SISI może współpracować z grzałką elektryczną, pozwalając na pracę grzejnika przez cały rok, niezależnie od pracy instalacji centralnego ogrzewania.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA