Gadżet na miarę współczesnego domu - myjka do okien i powierzchni płaskich Well S7. Fot. Electrolux

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Gadżet na miarę współczesnego domu - myjka do okien i powierzchni płaskich Well S7. Fot. Electrolux
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
17 kwi 2018 12:37

Gadżet dla zabieganych - umyj okna szybciej i wygodniej

Mycie okien to czynność, która wymaga nie tylko czasu, ale także odpowiedniej techniki - żeby nie pozostawić smug ani zacieków, trzeba się porządnie napracować. Dlatego warto sięgnąć po urządzenia, które mogą nam ułatwić to zadanie.

Myjka do okien i powierzchni płaskich Electrolux Well S7 to urządzenie, które pozwoli pozwala wyczyścić szyby dużo skuteczniej, szybciej i wygodniej. To nowoczesny gadżet, który gwarantuje idealną czystość, bez smug i zacieków. Myjka została wyposażona w specjalny system, zapobiegający wyciekaniu wody w każdym położeniu (360°), który przeciwdziała powstawaniu zacieków. Dzięki temu, użytkownicy mogą umyć każdą powierzchnię w najwygodniejszy dla siebie sposób.

Profesjonalne ściągacze z naturalnej gumy pozwalają w mgnieniu oka uzyskać doskonały efekt czystych okien 3-krotnie szybciej niż w przypadku tradycyjnych metod. Well S7 gwarantuje ponadto wygodę użytkowania - ergonomiczny kształt myjki umożliwia łatwe mycie nawet trudno dostępnych miejsc, a duży zbiornik na brudną wodę nie wymaga częstego opróżniania i jest przystosowany do czyszczenia w zmywarce. To tylko część z innowacyjnych rozwiązań, które sprawiają, że myjka Well S7 stanowi modny, a przede wszystkim praktyczny gadżet.

Sprawdź inne gadżety ułatwiające sprzątanie

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH