Płytki Armonia w kuchni. Fot. Ceramstic

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Płytki Armonia w kuchni. Fot. Ceramstic
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
25 lis 2016 13:07

Hiszpania w Twoim domu - zobacz nową kolekcję płytek

Styl śródziemnomorski to kombinacja etnicznej ornamentyki, florystycznych motywów, ciepłych barw i naturalnych surowców.

Najnowsza kolekcja Armonia to propozycja nawiązująca do tradycyjnej sztuki zdobniczej prosto z Hiszpanii - w nieco bardziej nowoczesnym i eleganckim stylu.

Styl hiszpański to przede wszystkim etniczne wzory i mozaikowe motywy, z których słynie kultura śródziemnomorska. Projektantom marki Ceramstic ciepły i przytulny klimat Półwyspu Iberyjskiego udało się uchwycić w najnowszej kolekcji Armonia. Do serii przypisane są gładkie kafelki o połyskującej fakturze, w czterech modnych barwach: śnieżnobiałej, śmietankowej, czekoladowej oraz czarnej. Szkliwiona powierzchnia płytek sprawdzi się np. w eleganckiej, kobiecej łazience w stylu Glamour. Lubiącym tradycyjną sztukę zdobniczą spodobają się dekoracyjne płytki o fantazyjnych wzorach przypominających etniczne mozaiki. Rzadko spotykany format 15x15 cm pozwala stworzyć dowolne kompozycje w charakterystycznym stylu azulejo.

Kolekcja Armonia jest niezwykle uniwersalna i ponadczasowa. Sprawdzi się zarówno do eleganckiej i prestiżowej przestrzeni łazienkowej oraz do przytulnej kuchni w ciepłym śródziemnomorskim stylu.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH