Nowoczesne drzwi do wnętrza. Fot. Invado

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Nowoczesne drzwi do wnętrza. Fot. Invado
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
19 kwi 2017 10:27

Jak dobrać drzwi do wnętrza?

Ta kolekcja to idealne drzwi dla tych, którzy cenią harmonię i nowoczesność w swoim pomieszczeniu. Tym bardziej, że szeroki wybór odcieni oraz różnicowany stopień przeszkleń pozwoli bez trudu dopasować je do każdego wnętrza.

Kolekcja Gemini od Invado cechuje nowoczesne wzornictwo oraz zróżnicowana kolorystyka. Występują one aż w 21 różnych barwach (m.in.: dąb, buk, orzech, antracyt, biały, heban), w tym z pięcioma lub dwoma prostokątnymi przeszkleniami oraz jako drzwi pełne. Taka różnorodność oraz wysoka jakość produktu z pewnością zaspokoi gusta osób poszukujących oryginalnych rozwiązań i harmonii przestrzennej w swoim domu.

Gemini to drzwi płaskie. Ich rama wykonana jest z płyty MDF, a wypełnienie stabilizacyjne stanowi "plaster miodu" lub opcjonalnie płyta wiórowa-otworowa. Krawędzie boczne i krawędź górna są okleinowane, a ramka przyszybowa wykonana jest w kolorze skrzydła.
W ofercie Invado skrzydła pojedyncze dostępne są w szerokościach od „60” do „110”, z kolei podwójne od "120" do "200". Przy czym istnieje możliwość skrócenia skrzydła do 50 mm.

Cena: od 319 zł netto

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH