Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Pięciokątna kabina prysznicowa. Fot. Radaway

Pięciokątna kabina prysznicowa. Fot. Radaway
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 20 maj 2016 11:00 (aktualizacja: 20 maj 2016 11:31)

Kabina prysznicowa do małej łazienki - nowość!

Jaką kabinę prysznicową wybrać do małej łazienki? Zobaczcie pięciokątną nowość!

Z badań przeprowadzonych dla jednego z wiodących portali wnętrzarskich wynika, że ponad 70% Polaków posiada łazienkę o powierzchni nie większej niż 10 m². Jak w takiej sytuacji pogodzić funkcjonalność i estetyczny wygląd pomieszczenia? Dzięki pięciokątnej kabinie Essenza New PTJ od firmy Radaway wyzwanie znajduje rozwiązanie.

Dobre ustawienie

W małych łazienkach bardzo istotne jest zachowanie komfortu przestrzeni. Wyzwaniem jest takie ustawienie sanitariatów, pralki i mebli łazienkowych, by móc swobodnie poruszać się po pomieszczeniu. Kształt kabiny sprawia, że Essenza New PTJ to idealna propozycja do niewielkich, ale nowocześnie urządzonych pomieszczeń. Obok niej możemy ustawić pralkę czy szafkę łazienkową. Essenza New PTJ dostępna jest w różnych wariantach szkła: brązowym, grafitowym, satynowym oraz UltraClear. Drzwi i ścianki kabiny, wykonane z hartowanego, bezpiecznego szkła o grubości 6 mm, otwierane są na zewnątrz.

Dzięki dodatkowej opcji Chrome+ zawiasy, uchwyty, wsporniki oraz pionowe profile zyskują elegancki, stylowy połysk. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość wykonania kabiny prysznicowej na wymiar.

Pod kątem czystości

Szkło kabiny Essenza New PTJ zostało pokryte powłoką Easy Clean, zapobiegającą osadzaniu się zanieczyszczeń. Dzięki właściwościom hydrofobowym krople wody nie utrzymują się na ściankach i drzwiach, tylko spływają, nie pozostawiając osadów. Z kolei zawiasy zlicowano z taflą szkła, dzięki czemu tworzą jednolitą powierzchnię. To sprawia, że utrzymanie kabiny w czystości nie wymaga wysiłku. Dodatkową zaletą jest mechanizm unoszący i opuszczający drzwi, który skonstruowany został w sposób zapobiegający niszczeniu uszczelek. Takie rozwiązanie gwarantuje jednocześnie cichą pracę podczas użytkowania. 

Montaż kabiny możliwy jest w pomieszczeniach o nierównych ścianach – wszystko dzięki opcji niwelacji krzywizn do 15 mm. Dla najbardziej wymagających użytkowników istnieje możliwość zamówienia kabiny ze szkłem przejrzystym z dożywotnią ochroną ShowerGuard.

Cena: 2.540 zł

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA