• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Rafał Konopka
28 lip 2016 12:36

Kąpiel w dźwiękach z systemem ViSound

Muzyka podobnie jak ciepła kąpiel pozwala się zrelaksować i odprężyć. Villeroy & Boch łączy te dwie przyjemności dzięki nowemu innowacyjnemu systemowi nagłaśniającemu ViSound – który wannę zamienia w głośnik!

ViSound od Villeroy & Boch to innowacyjny system nagłaśniający, dzięki któremu zrelaksujesz się
podwójnie. Bo odprężającą ciepłą kąpiel można połączyć z terapeutycznymi właściwościami muzyki.
ViSound składa się z czterech przetworników dźwięku, które wannę zamieniają w… głośnik! Brzmienie rozchodzi się w wannie jak w komorze rezonansowej. System zawiera dwa głośniki wysokotonowe i dwa niskotonowe, co zapewnia pełny efekt stereofoniczny, a także odbiornik do odtwarzania plików muzycznych, które można uruchomić za pomocą urządzeń obsługujących technologię Bluetooth, np. smartfonów czy tabletów. Wszystko to zapewnia wyjątkową jakość dźwięków, które można nie tylko usłyszeć, lecz także poczuć – za sprawą lekkich drgań w wodzie.

System nagłaśniający ViSound jest kompatybilny ze wszystkimi wannami Villeroy & Boch: Quarylowymi® oraz akrylowymi, jak również z wannami z hydromasażem. Jego montaż zajmuje jedynie od pięciu do dziesięciu minut. Cały system ukryty jest w wannie i zamknięty w wodoodpornym pudełku, dzięki temu jest bezpieczny nawet w wilgotnych pomieszczeniach, podłączonych do domowej sieci  elektrycznej. Ponadto ViSound jest bardzo łatwy w konfiguracji i obsłudze: wystarczy włączyć funkcję Bluetooth na smartfonie lub tablecie, wyszukać ViSound, wybrać „Villeroy & Boch 2” – i gotowe!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH