Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Krzesło Lou Lou. Fot. Kartell

Krzesło Lou Lou. Fot. Kartell
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 16 gru 2016 09:41 (aktualizacja: 16 gru 2016 11:46)

Kartell projektuje dla dzieci - zobacz kolekcję mebli i zabawek

Design dla dzieci to jeden z utrzymujących się od lat trendów w projektowaniu, na który prędzej czy później musiał postawić także Kartell.

Nowością we flagowych salonach marki i w sklepie on-line jest kolekcja „Kartell Kids” - propozycja największych gigantów wzornictwa dedykowana najmłodszym. 

Bestsellerowe produkty marki (krzesło „Lou Lou”, lampa „Fly”, stół “Top Top”) zostały odmienione rysunkowymi motywami, które przypadną do gustu małym i dużym miłośnikom wzornictwa. Kolekcję „Kartell Kids” tworzą też całkowicie nowe produkty. Nendo z charakterystycznym dla swoich projektów minimalistycznym podejściem zamienił tradycyjnego konia na biegunach w małe dzieło sztuki („H-Horse”), które przez lata może stanowić idealne uzupełnienie dziecięcego pokoju. Piero Lissoni zaproponował natomiast nową wersją samochodu-zabawki „Discovolante”. Jego konstrukcja w luźny sposób nawiązuje do sportowej sylwetki Alfa Romeo; mechanizm napędzany jest siłą mięśni nóg, a transparentne tworzywo nadaje lekkości konstrukcji.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA