Fot. Tikkurila

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Fot. Tikkurila
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
23 sie 2016 13:33

Kolor ściany dopasowany do zdjęcia z wakacji? To możliwe!

Usługa, dostępna nieodpłatnie w Studiach Koloru Tikkurila, pozwala na dopasowanie odcienia farby do koloru, którego próbkę przyniesiemy ze sobą.

Kolory przywołujące najpiękniejsze wspomnienia z wakacji można teraz przenieść do swojego wnętrza korzystając z Tikkurila Color Service. Może to być właśnie pamiątka z wakacji, np. szal lub obrazek. Dzięki temu na co dzień możemy otaczać się wyjątkowymi barwami wakacji, przywodzącymi na myśl ulubione chwile.

Wszystkie inspiracje kolorystyczne mogą zostać przeniesione do domowego wnętrza dzięki specjalnemu urządzeniu skanującemu, które rozpoznaje kolor dowolnej powierzchni i dobiera do niej najbardziej zbliżony odcień spośród niemal 2,5 tysiąca barw z palety Tikkurila Symphony.

Usługa dostępna jest w Studiach Koloru Tikkurila, które zostały stworzone z myślą o idealnych wnętrzach. Bogata paleta barw jest wyeksponowana na dużych próbkach i pogrupowana w tonacjach, dzięki czemu łatwiej jest wybrać odpowiadający odcień. Kolory obejrzeć można w świetle dziennym, ciepłym i zimnym. Na miejscu dostępny jest także multimedialny katalog ze zdjęciami aranżacyjnymi. Wszystkie rozwiązania zostały zaprojektowane tak, by w możliwie przystępny sposób zrealizować indywidualne potrzeby klientów i ułatwić im skomponowanie w pełni satysfakcjonującego wystroju wnętrza.

Źródło: Tikkurila

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH