Pastelowe naczynia do pieczenia i gotowania. Fot. Duka

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Pastelowe naczynia do pieczenia i gotowania. Fot. Duka
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
15 marz 2017 08:27

Kuchnia na wiosnę: pastelowe naczynia do pieczenia i gotowania

Nadchodzi wiosna, a wraz z nią pojawia się więcej smakowitych, pachnących, zdrowych produktów, z użyciem których możemy wyczarować wspaniałe potrawy. Warto wykorzystać ten czas na przyrządzenie czegoś naprawdę pysznego.

Najlepiej upiec coś z pomocą pastelowych produktów, które wniosą do kuchni i jadalni wiosenny, pogodny nastrój.

Pastele zagościły we wnętrzach. Duka wyszła naprzeciw potrzebom prawdziwych łasuchów i przygotowała nie tylko propozycje kuchennej zastawy stołowej w delikatnych odcieniach, ale także pastelowych, praktycznych tekstyliów oraz ceramicznych naczyń do pieczenia.

Marka zaprezentowała serię Mans składającą się z 8 ceramicznych naczyń do pieczenia, dostępnych w dwóch modnych kolorach: pastelowym różowym i szarym. Formy są wyposażone w praktyczne uchwyty, a okrągłe naczynia dodatkowo w pokrywki. W skład linii wchodzą także ramekiny. Produkty są bardzo ładne i można w nich nie tylko przygotowywać, ale także serwować słodkie lub wytrawne specjały.

Duka przygotowała także linię tekstyliów. Szałwiowy fartuch oraz rękawica kuchenna Candy w delikatny, geometryczny wzorek w liście doskonale sprawdzą się podczas przygotowywania posiłków.

Zielone i niebieskie bieżniki oraz podkładki zdobione białymi kropkami uzupełniają wiosenną aranżację stołu, a ściereczki i serwetki w pastelowych kolorach przydadzą się w każdej kuchni. Tekstylia komponują się idealnie z pozostałymi produktami z wiosennej linii Candy – ceramicznymi naczyniami, pojemnikami oraz dekoracjami w radosnych kolorach.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH