Fot. House&more

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Fot. House&more
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
20 wrz 2016 13:19

Lampy i lampiony - idealne dekoracje na jesienne wieczory

Wnętrzarskie dodatki zmieniają nasz dom wraz z porami roku. Jesienią niezbędne do aranżacji wnętrza stają się lampy i lampiony. Ich ciepłe światło przez długie miesiące będzie dla nas przedłużeniem dnia i pozwoli zapomnieć o mrozie za oknem.

Inspirację do stworzenia wypełnionego nastrojowym blaskiem wnętrza podpowiadają salony House&more. Znajdziemy w nich najnowszą kolekcję marki Riviera Maison, a w niej lampy na stylizowanych podstawach z metalu, szkła lub plecionych z wikliny.

Warto zwrócić też uwagę na bogaty wybór oryginalnych lampionów. W dużych przezroczystych modelach między ściankami jest miejsce na aranżowanie własnych kompozycji z szyszek, gałązek lub kamyków. Inne wykonane są z barwionego szkła w ciepłych odcieniach brązów i złota. Nie mogło zabraknąć także klasycznych zamykanych latarni z drewna i  postarzanego metalu.

Ciekawie prezentują się modele wykonane z metalowych obręczy lub w formie pucharów z wykonanymi ze srebrzonego szkła nóżkami. Światło lamp i migoczących lampionów to główny składnik nastroju jesiennego i zimowego wnętrza domu. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH