Umywalka VAL z dwoma otworami na baterie. Fot. Laufen

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Umywalka VAL z dwoma otworami na baterie. Fot. Laufen
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
04 sie 2017 14:07

Łazienka dla dwojga - nowa umywalka z designerskiej serii

Zaprojektowana przez wybitnego projektanta Konstantina Grcica, kolekcja Val wzbogaciła się o model umywalki  z dwoma otworami na baterie.

Marka Laufen prezentuje umywalkę  VAL 95 cm w wersji z dwoma otworami na baterie. Stworzona z myślą o oszczędności miejsca w łazience ma tylko 42 cm szerokości.

Umywalki VAL 95 cm o prostych geometrycznych kształtach z jedną dużą niecką, dostępne są teraz również w wersji z dwoma otworami na baterie. Podobnie jak inne modele tej serii jest bardzo elegancka i funkcjonalna.  Charakteryzuje się prostymi liniami i  bardzo wąskimi krawędziami. Cienkie ścianki i zaokrąglone krawędzie, uzyskano dzięki zastosowaniu wytrzymałej ceramiki – SaphirKeramik.

Umywalka w opcji z dwiema bateriami jest de facto rozwiązaniem dwuosobowym, doskonale sprawdzi się np. w łazience przy sypialni, a w łazience, z której korzystają rodzice i dzieci, dwie baterie przyspieszą poranną toaletę. Podobnie jak w modelach z jednym otworem na baterię, dostępna jest wersja ścienna lub nablatowa. Ceramiczna osłona odpływu dodatkowo podkreśla estetykę nowej umywalki. 

W serii VAL znajdują się zarówno proste, montowane do ściany umywalki, jak również prostokątne i asymetryczne miski z dopasowanymi do nich półkami, wszystkie wykonane są z SaphirKeramik. Warto też zwrócić uwagę na wannę VAL wykonaną z mineralnego tworzywa Sentec, który jest ciepły i przyjemny w dotyku, nie jest porowaty, posiada właściwości antybakteryjne oraz wysoki stopień antypoślizgowości.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH