Kolekcji glazury Dalila marki Ceramstic.
Kolekcji glazury Dalila marki Ceramstic.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja portalu Dobrze Mieszkaj
27 kwi 2016 12:08

Łazienka w stylu śródziemnomorskim: nowa kolekcja płytek

Ciepły odcień trawertynu na ścianach i podłogach sprawi, że przestrzeń kąpielowa nabierze eleganckiego, królewskiego charakteru nie tracąc przy tym domowej przytulności.

Kąpiel to rytuał, który pozwala nam się zrelaksować i nabrać energii na kolejny dzień. Łazienka - domowa oaza spokoju powinna być zaprojektowana w sposób sprzyjający wyciszeniu i odpoczynkowi. Ciepły odcień trawertynu na ścianach i podłogach sprawi, że przestrzeń kąpielowa nabierze eleganckiego, królewskiego charakteru nie tracąc przy tym domowej przytulności.

Kolekcji glazury Dalila marki Ceramstic towarzyszy dekor Palazzo wykończony prawdziwą miedzią, nazywaną niegdyś „metalem cypryjskim”. Miedziane akcenty to obecnie jeden z najsilniejszych trendów w designie płytek ceramicznych. Misternie wykonany patchworkowy wzór podkreśli śródziemnomorski klimat aranżacji. Drugim ozdobnym wariantem jest dekor strukturalny Dalila Apparel. Jego rysunek przywodzi na myśl ułożoną przez wiatr piaskową kompozycję. Kolekcja Dalila wykończona jest w połysku, nadającym przestrzeni blasku i elegancji.

Dossier produktów:

Dalila, glazura 90x30 cm, cena: ok. – 147,06 brutto/m2
- Dalila, gres szkliwiony 60x60 cm, cena: ok.- 118,93 brutto/m2
- Dalila Palazzo, dekoracja ceramiczna 90x30 cm, cena: ok.- 130,61 brutto/m2
- Dalila Apparel, dekoracja ceramiczna 90x30 cm, cena: ok.- 130,61 brutto/m2

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH