Listwa P124 Fot. Invado

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Listwa P124 Fot. Invado
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Rafał Konopka
07 cze 2016 10:55

Listwy przypodłogowe - zobacz nową kolekcję

Listwy przypodłogowe są jednym z tych detali, których nie może zabraknąć w perfekcyjnie urządzonym domu lub mieszkaniu. Kolekcja Prestige firmy Invado doskonale wpisuje się w aktualne trendy oferując modele w prostej, neutralnej stylistyce.

Do wyboru jest sześć wzorów wysokich listew przypodłogowych w kolorze białym lub dowolnym innym z palety RAL, w fornierze i okleinie dekoracyjnej. Można je także pomalować samodzielnie, białe podłoże nadaje się do tego idealnie. Poszczególne modele Prestige różnią się między sobą sposobem wyprofilowania. Znajdziemy wśród nich zupełnie proste, minimalistyczne listwy i bardziej ozdobne, pasujące do klasycznych wnętrz, ale także stylu skandynawskiego. Ze względu na popularność tego ostatniego, białe, wysokie listwy cieszą się dużym zainteresowaniem.

Listwy przypodłogowe Invado z kolekcji Prestige są wykonane z MDF i pokryte okleiną. Można je zamontować za pomocą kleju lub na specjalnych klamrach. Drugi sposób umożliwia prosty demontaż przydatny np. podczas malowania ścian.  

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH