Na zdjęciu model Jet. Fot. Soda Stream

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Na zdjęciu model Jet. Fot. Soda Stream
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
22 kwi 2016 10:14

Lubisz gazowaną wodę? Zrób ją sam!

Wodę gazowaną, a także słodki gazowany napój można przygotować samemu w zaciszu domowym. Wystarczy ekspres do gazowania wody!

Rynek kusi coraz to nowszymi akcesoriami. Poszukując najlepszych rozwiązań dla siebie warto skupić się na akcesoriach, które nie tylko będą ozdobą przestrzeni, ale również ułatwią nam życie. Nowoczesne technologie i perfekcyjność wykonania to we współczesnej aranżacji kuchni podstawa. Szukamy gadżetów wyróżniających się designem, które jednocześnie będą sprytnymi i praktycznymi rozwiązaniami.

Jakie akcesoria ułatwiają codzienne prace kuchenne? Takie, które łączą przyjemne
z pożytecznym – świetnie wyglądają i są łatwe w obsłudze. Wśród bogatej oferty małego AGD, jednym z takich urządzeń jest ekspres do gazowania wody SodaStream. 

Dzięki ekspresowi SodaStream w kilka sekund zamienisz zwykłą wodę w sodową o preferowanym poziomie nagazowania. Jest to możliwe poprzez nasycenie wody znajdującym się w naboju dwutlenkiem węgla. Woda gazowana jeszcze nigdy nie była tak bardzo w zasięgu ręki – bez wychodzenia z domu, bez stania w kolejce i co najważniejsze – bez dźwigania, a później wyrzucania ton plastikowych butelek! Zwykła sodówka jest zbyt nudna? Chcesz napić się np. Coli Zero, Ice Tea, Energy lub napoju cytrynowo-limonkowego? Dodaj do wody syropy Soda Mix. Zawierają one nawet o 2/3 mniej cukru niż napoje gazowane dostępne w sklepach.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH