Wiszące doniczki Sky Planter marki Boskke. Fot. materiały prasowe.

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Wiszące doniczki Sky Planter marki Boskke. Fot. materiały prasowe.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
16 kwi 2016 22:57

Lubisz rośliny, ale nie masz dla nich czasu? To patent dla ciebie

Wiszące doniczki wymyślono dla tych, którzy mają mało miejsca, a przy tym notorycznie zapominają o podlewaniu kwiatów. O tobie mowa? Zobacz, jak może wyglądać zieleń w twoim domu.

Wiszące doniczki Sky Planter marki Boskke to prawdziwe wyzwanie dla grawitacji. Rośliny rosną do góry nogami! Jak to możliwe? Wszystko dzięki innowacyjnemu systemowi nawadniania, który pozwala na zaoszczędzenie miejsca oraz wody. 

Doniczka Sky Planter zużywa się aż do 90% mniej wody - nalewa się ją do specjalnego zbiorniczka, a dzięki sile grawitacji woda i składniki odżywcze rozprowadzane są efektywniej wprost do korzeni. Dzięki temu wystarczy uzupełnić wodę w doniczce tylko raz na miesiąc!

Odwrócona doniczka zabiera mało miejsca, więc jest idealna do małych kuchni, pokoi lub okien pozbawionych parapetów. Idealnie będą prezentować się w niej rośliny ozdobne, zioła czy chociażby... pnące truskawki czy poziomki.

Do dyspozycji mamy modele z recyklingowanego polipropylenu oraz z ceramiki. 

Rośliny ozdobne, truskawki oraz zioła wyglądają w doniczce ekstrawagancko i ciekawie. W pudełku znajdują się haczyk i kołek do wkręcenia do sufitu.

Cena: od ok. 90 zł

Producent: Boskke

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH