Korzystanie ze stojącego steamera GC535 jest niezwykle łatwe. Fot. Philips
Korzystanie ze stojącego steamera GC535 jest niezwykle łatwe. Fot. Philips
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
19 maj 2016 13:51

Małe AGD do domu: odśwież ubrania ulubionym zapachem

O tym jak prezentuje się strój, decyduje nie tylko jego fason, ale też brak zagnieceń i świeży zapach. Jednak w szafie mamy ubrania, których nie pierze się po jednym założeniu lub są zbyt delikatne do prasowania żelazkiem.

Świetnym rozwiązaniem pozwalającym na odświeżenie ubrań bez wyciągania deski do prasowania czy konieczności prania jest nowa parownica Philips ClearTouch Essence GC535, która pozwala nadać im ulubiony zapach.

Nowy steamer do ubrań ClearTouch Essence umożliwia nie tylko łatwe usunięcie zagnieceń, ale także nadanie ubraniom ulubionego zapachu. Wlej aromat do nasadki zapachowej MyEssence, aby za pomocą pary nadać ubraniom świeży zapach bez konieczności ich prania lub czyszczenia chemicznego.

Podobnie jak inne modele streamerów Philips, model GC535 sprawdzi się podczas szybkiego wygładzania zagnieceń w pionie oraz przy skomplikowanych tkaninach. Parownica jest również idealnym rozwiązaniem dla delikatnych ubrań, ponieważ jest bezpieczny dla wszystkich tkanin. Silny strumień pary wypuszczany przez dysze umożliwia łatwe usuwanie zagnieceń w zaledwie kilku ruchach, dodatkowo zabijając do 99,9% bakterii.

Jednak największą zaletą nowego steamera ClearTouch Essence jest możliwość nadania ubraniom ulubionego zapachu. Wystarczy wlać wybrany zapach czy perfumy do nasadki zapachowej MyEssence, aby za pomocą pary nadać ubraniom świeży zapach bez konieczności ich prania lub czyszczenia chemicznego. Pozwala to jednocześnie pozbyć się nieprzyjemnych zapachów jedzenia, papierosów i potu. Jeśli nie chcesz, nie musisz jednak korzystać z nasadki zapachowej, a steamer nadal będzie spełniał swoje zadania.

Korzystanie ze stojącego steamera GC535 jest niezwykle łatwe. Wyjątkowa funkcja Hang&Lock blokuje wieszak i zapewnia stabilność, ułatwiając prasowanie parowe. Steamer świetnie nada się do skomplikowanych w prasowaniu ubrań z falbankami, aplikacjami, żabotami czy plisami, do których przeznaczony jest specjalny uchwyt. Para szybko wygładzi marszczenia, nie pozostawiając przy tym niechcianych zaprasowań jak stopa żelazka. Steamer jest wyposażony w płytkę parową XL ze stali szlachetnej, która zapewnia szybsze efekty i zapobiega powstawaniu mokrych plam na ubraniu. Do prasowania możesz używać wody z kranu, a aby wydłużyć okres eksploatacji urządzenia, regularnie korzystaj z prostego rozwiązania antywapiennego wypłukującego kamień. Dla wygody odłączany zbiornik wody steamera ClearTouch Essence o pojemność 1,2 l posiada higieniczny otwór wlewowy, który możesz napełnić w każdej chwili.

Dzięki nowemu streamerowi ClearTouch Essence z nasadką zapachową MyEssence już po kilku ruchach jedną ręką łatwo i wygodnie odświeżysz każde ubranie, nadając mu pożądany kształt i świeży zapach. A Ty możesz cieszyć się nienaganną prezencją.

Rekomendowane cena detaliczna streamera ClearTouch Essence GC535 wynosi 794,99 pln.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH