Fot. Philips

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. Philips
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
06 lis 2017 12:27

Małe AGD do kuchni: zdrowe soki dzięki wyciskarkom

Nowa wyciskarka pozwala w łatwy sposób przygotowywać zdrowe soki każdego dnia. Dzięki szerokiemu otworowi na produkty, w którym zmieści się nawet całe jabłko, wyciśnięcie soku zajmie ci tylko minutę.

Warzywa i owoce są źródłem cennych witamin i minerałów, dlatego należy je spożywać w dużych ilościach codziennie. Nie jest to jednak w dzisiejszym zabieganym świecie takie łatwe. Dobrym pomysłem byłoby więc przygotowywanie świeżych soków, co pozwoliłoby na przyjęcie codziennej porcji zdrowia w płynie.

Wyciskarki Philips Viva Collection HR1887, HHR1888 i HR1889 posiadają szeroki otwór na produkty – 70 mm, w którym zmieści się nawet całe jabłko! Dzięki temu przed wyciskaniem soku nie musisz kroić warzyw i owoców na kawałki. Wystarczy w całości umieścić je w otworze na produkty i każdego dnia Ty i Twoja rodzina możecie rozkoszować się pożywnym napojem przygotowanym w łatwy sposób.

Dużo czasu nie zabierze Ci również mycie urządzenia. Dzięki funkcji QuickClean i łatwym do czyszczenia mikrositkiem oraz możliwości wyjęcia wszystkich części, całe urządzenie umyjesz w 90 sekund! Wszystkie odłączane elementy można również bezpiecznie umyć w zmywarce, co jeszcze bardziej ułatwia czyszczenie po codziennym wyciskaniu soku. Dodatkowym udogodnieniem jest prosta w użyciu funkcja blokady kapania, która za naciśnięciem jednego przycisku zabezpiecza twój blat przed zachlapaniem.

Zdrowe soki szybko Ci się nie znudzą, gdyż codziennie możesz eksperymentować z różnymi smakami. Nowa wyciskarka pozwala na wyciśnięcie soku zarówno z twardych, jak i miękkich składników, np. warzyw liściastych czy granatu. Co ważne, wyciskarka pozwala wycisnąć aż do 80% użytych warzyw i owoców.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH