Bateria Akros. Fot. Franke

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Bateria Akros. Fot. Franke
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
01 wrz 2016 09:50

Małe baterie kuchenne: dopasowane do potrzeb

Bateria kuchenna powinna być dobrana do rozmiaru i kształtu zlewozmywaka.

Projektanci baterii kuchennych Franke od lat proponują rozwiązania, które ułatwiają codzienne korzystanie ze strefy wody. Do wyboru mamy cały wachlarz modeli - podokienne, z ruchomą, stałą oraz wyciąganą wylewką.  Niewielkie baterie takie jak Akros czy KWC Luna to idealny wybór jeśli dysponujemy mniejszą powierzchnią – zarówno kuchni jak i zlewozmywaka.

Chromowana bateria Franke Akros jest bardzo poręczna i funkcjonalna, a przy tym świetnie się prezentuje, nadając strefie zmywania oryginalny wygląd. Dzięki nachyleniu pod kątem 35 stopni, nie zajmuje wiele przestrzeni nad zlewozmywakiem i można zamontować ją również pod oknem. Natomiast wyciągana wylewka pomaga w myciu większych naczyń i trudno dostępnych miejsc.
Bateria KWC Luna to także bardzo dobre rozwiązanie do zastosowania w mniejszych wnętrzach kuchennych. Jej klasyczny kształt sprawia, że bez problemu dopasujemy ją do każdego zlewozmywaka, a dzięki wykonaniu ze szwajcarską starannością, bateria pozostanie w niezmienionym stanie przez wiele długich lat. Ponadto Luna posiada nowoczesny perlator Neoperl® Cascade® który pozwala napowietrzyć wodę, przez co realnie zmniejszamy zużycie wody.
Zarówno Luna jak i Akros posiadają wytrzymałe i nowoczesne głowice ceramiczne odporne m.in. na nagłe zmiany ciśnienia wody.

Baterie Franke Akros i KWC Luna w kompaktowych rozmiarach, oferują pełne spektrum funkcji, które zapewniają najwyższy komfort podczas wykonywania kuchennych prac.
Cena baterii Franke Akros: 1.299 zł
Cena baterii KWC Luna: 749 zł

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH