Kuchnia Pure. Fot. SieMatic / Studio Forma 96

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Kuchnia Pure. Fot. SieMatic / Studio Forma 96
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
24 paź 2017 16:35

Meble do kuchni - ta kolekcja łączy design i funkcjonalność

Piękna forma idzie tu w parze z perfekcyjnie zaprojektowanym i wykonanym wnętrzem, a każda wykonywana w kuchni czynność dostarcza estetycznych doznań.

Kolekcja mebli kuchennych Pure firmy SieMatic to nowa wizja minimalistycznej kuchni, powstała z myślą o tych, którzy, równie jak najwyższej klasy design, kochają gotowanie i spędzanie czasu w swoim domu.

Stworzona w kooperacji z berlińskim biurem projektowym Kinzo została zaprezentowana po raz pierwszy we wrześniu 2017. To co wyróżnia ją na pierwszy rzut oka to czystość formy, klarowność linii i płaszczyzn pozwalająca zachować równowagę między meblami, a wnętrzem w którym się znajdują. Jak przystało na propozycję prekursora w dziedzinie kuchni otwieranych dotykowo nie znajdziemy tu uchwytów. Ten wizualny ład to idealne rozwiązanie do przestronnych kuchni o otwartym planie, gdzie strefa gotowania płynnie łączy się z jadalnią i salonem.

Choć Pure zachowuje geometryczny rygor, jednocześnie pozwala na wykorzystanie wielu wzorniczych, materiałowych i kolorystycznych wariantów, a także konfiguracji mebli. To daje każdemu użytkownikowi pewność, że dzięki tej kolekcji kuchnia będzie dopasowana idealnie do jego potrzeb. Atrakcyjne biele, szarości i czernie oraz paleta drewnianych wykończeń to gwarancja ponadczasowej elegancji.

Wewnątrz kuchennych szafek detale dopracowane są równie pieczołowicie co na zewnątrz. Ta kuchnia ma w sobie coś z kreacji haute couture, która w każdym momencie jest nieskazitelnie doskonała, a przez to luksusowa. Najwyższej klasy okucia, wnętrza szuflad, systemy ułatwiające przechowywanie, carga – nawet te elementy zwracają uwagę swoim designem. Ta staranność wyraźnie wyczuwalna jest gdy przebywamy w kuchni Pure i przygotowujemy w niej posiłki – nic nie zakłóca naszej pracy, kuchnia towarzyszy nam niczym perfekcyjnie wyposażony warsztat i każdego dnia na nowo zachwyca doskonałością.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH