Fot. Grupa Armatura

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Fot. Grupa Armatura
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
08 wrz 2016 11:18

Meble do łazienki. Zobacz propozycje z ciemnym drewnem

Zestawienie kontrastujących kolorów to jedno z najprostszych rozwiązań gwarantujących uzyskanie oryginalnej aranżacji łazienki. Biała ceramika będzie doskonale komponować się z ciemnym dekorem drewna.

Dzięki połączeniu ze śnieżnobiałą ceramiką, stanowiąca nowość w ofercie Grupy Armatura kolekcja mebli FAN BRUN w odcieniu ciemnego drewna pozwoli uzyskać ciekawy efekt wizualny.

Linia FAN BRUN obejmuje pojemną szafkę wiszącą oraz meble na chromowanych, masywnych nóżkach: szafkę podumywalkową w trzech rozmiarach oraz niski i wysoki słupek. Dzięki zachowaniu prostej, wyważonej konstrukcji, modele tworzące nową kolekcję Grupy Armatura stanowią doskonałe tło - zarówno dla ceramiki inspirowanej geometrią, jak i rozwiązań wyróżniających się opływowymi liniami.

Meble FAN BRUN utrzymane są w kolorystyce ciemnego orzecha virginia, idealnie współgrającej z aranżacją inspirowaną pięknem natury. Wykorzystanie w produkcji odpornych na działanie wilgoci płyt i laminowanych frontów, gwarantuje zachowanie estetyki i niezmiennego odcienia przez długi czas. Akcentem dekoracyjnym, który doskonale współgra z ponadczasową armaturą chromowaną, są dyskretne, podłużne uchwyty.

Ceny netto:
- FAN BRUN szafka podumywalkowa 50: 188 zł
- FAN BRUN szafka podumywalkowa 55: 193 zł
- FAN BRUN szafka podumywalkowa 60: 207 zł
- FAN BRUN szafka wisząca: 127 zł
- FAN BRUN słupek stojący wysoki: 328 zł
- FAN BRUN słupek stojący niski: 208 zł

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH