Nest – przestrzeń dla wyobraźni. Nowa kolekcja mebli do pokoju dziecka i nastolatka. Fot. VOX

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Nest – przestrzeń dla wyobraźni. Nowa kolekcja mebli do pokoju dziecka i nastolatka. Fot. VOX
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
07 paź 2016 08:53

Meble do pokoju dziecka i nastolatka - ta kolekcja pobudza wyobraźnię!

Dzieciństwo to czas wyobraźni, która u maluchów jest nieograniczona. Aby taka
pozostała również w dorosłym życiu, warto ją pielęgnować już od najmłodszych lat.

Kolekcja Nest to bezpieczny mikroświat, pozwalający najmłodszym na kreatywną zabawę i naukę, a nastolatkom ułatwiający twórcze poszukiwania i wyrażanie emocji. Wszystko po to, aby dziecko mogło odważnie samo tworzyć swój wymarzony świat.

Instynktownym zachowaniem znanym nam ze świata natury jest chęć uwicia bezpiecznego i ciepłego gniazda dla swojego potomstwa. W odpowiedzi na tę potrzebę, bliską wszystkim rodzicom, powstała kolekcja Nest. Zaprojektowana została we współpracy z duetem młodych projektantów i dydaktyków – Pawlak & Stawarski. Wierzą w to, że wyobraźnia dzieci jest nieograniczona - wystarczy dać im pustą kartkę i kilka korowych kredek, a w minutę stworzą magiczne światy. Tak samo działa Nest. Otoczy on ciepłem energicznego szkraba, nadąży za falą pierwszych szkolnych obowiązków, a po kilku latach stanie się towarzyszem rezolutnego nastolatka.

Jak działa Nest?

Większość mebli dziecięcych czy młodzieżowych po kilku latach przestaje być dla dzieci atrakcyjna i musi być wymieniona na nowe. Nest daje możliwość ciągłych zmian estetycznych i funkcjonalnych. Dziecko może samo wybrać funkcję, której aktualnie potrzebuje i dowolnie rozbudować swoje królestwo – np. dobierając kontenerki z pojemnikami na zabawki czy biurko na kółkach, które można z łatwością wsunąć pod łóżko. Przestrzeń pod łóżkiem może raz być teatrzykiem, a innym razem „bazą” do szalonych zabaw. Z kolei przytulne i bezpieczne miejsce do spania, umieszczone na wysokości wzroku rodzica, zapewni najlepsze warunki do odpoczynku. Nastolatek potrafi już sam określić estetykę, która najbardziej mu odpowiada i chce decydować o wyglądzie swojego pokoju. Nest, dzięki przemyślanym rozwiązaniom i wielu kolorowym dodatkom czy organizerom, ułatwia te twórcze poszukiwania.

Centrum własnego królestwa to multifunkcyjne łóżko piętrowe. Pozwala ono na dobranie mebli niezbędnych w pokoju dziecięcym, takich jak biurko, regał na książki, szafa na ubrania wiszące, pojemniki na zabawki oraz materac do zabaw. A wszystko w ramach jednego łóżka, które można rozbudowywać i nadawać mu kolejne funkcje. Kontenerki, gdy tylko nie są używane, schowasz pod łóżkiem, tak aby nie zabierały miejsca w pokoju.

Nest to również klasyczne bryły, niezbędne w każdym pokoju młodzieżowym, które pozwolą stworzyć zarówno klasyczny pokój, jak i otwartą na odważne zmiany przestrzeń. Poszczególne meble kryją w sobie wiele dodatkowych (czasem ukrytych) funkcji i przestrzeni.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH