Komoda Stilo II. Fot Rosanero

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Komoda Stilo II. Fot Rosanero
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
24 paź 2017 16:38

Meble do salonu - komoda o minimalistycznym designie

Moda na nowocześnie urządzone wnętrza trwa w najlepsze i nic nie wskazuje na to, aby miała się wkrótce zakończyć.

Tego typu przestrzenie kojarzą się z ładem, porządkiem i harmonią, dlatego też królują w nich meble o prostej i czystej formie. Propozycją, która doskonale wpisuje się w minimalistyczne trendy jest nowa komoda Stilo II marki Rosanero. Mebel ten stanowi doskonałą kombinację eleganckiego designu i maksymalnej funkcjonalności, co czyni z niego znakomity przykład sztuki użytkowej.

Prosta forma, geometryczne kształty i gładkie, jednolite powierzchnie to trzy aspekty, które dokładnie i obrazowo definiują minimalizm w kontekście projektowania mebli. Prawdziwą sztuką jest takie połączenie tych trzech elementów, które z jednej strony pozwoli uzyskać produkt zachwycający prostotą, z drugiej – nieszablonowy, oryginalny i o mocnym charakterze. Choć zadanie to wydaje się trudne, a wręcz niemożliwe do wykonania, to jednak udało się je zrealizować projektantom marki Rosanero. Stworzyli oni wyjątkową komodę Stilo II, której czysta forma i wyrazista linia zachwyci każdego miłośnika minimalistycznego designu. Mebel ma kształt prostopadłościanu o wymiarach 50x160x40 cm i wyposażony jest w 4 szuflady, za sprawą których front został podzielony na idealnie równe części. Geometryczną formę ma jednak nie tylko korpus komody, ale również metalowe nogi, na których został on osadzony.

Na uwagę zasługuje także sposób wykończenia mebla – każdy egzemplarz jest dostosowywany do indywidualnych preferencji zamawiającego. Użytkownik może wybrać zarówno kolor bejcy na wykonanym z dębowego forniru korpusie, barwę metalowych nóg oraz odcień lakieru na frontach komody Stilo II. W przypadku tych ostatnich, do jego dyspozycji są najlepsze włoskie lakiery z pełnej palety odcieni RAL, w wersji matowej lub o wysokim połysku. Nowoczesna komoda Stilo II to mebel, który w całości powstaje w Polsce.

Zobacz także wnętrza domu w stylu minimalistycznym

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH