Stoliki kawowe 3-KOLOR. Fot. take me HOME

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Stoliki kawowe 3-KOLOR. Fot. take me HOME
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
28 cze 2016 08:31

Meble do salonu - minimalistyczne stoliki kawowe

Minimalistyczne meble o geometrycznych kształtach polecane są do wnętrz w stylistyce industrialnej, skandynawskiej, a także urozmaicają przestrzeń nawiązującą do klasyki i stylu vintage.

Marka 'take me HOME.' wprowadziła do oferty nowość - stoliki kawowe 3-Kolor i Motivo. Modele wykonane są ze stali lakierowanej proszkowo. Charakteryzują się minimalistyczną, geometryczną formą nie pozbawioną jednak elementu zaskoczenia, figlarności i wyrafinowania. Zobaczmy, na czym on polega….

Stoliki kawowe 3-Kolor (projekt: Kinga Wysocka) to kolekcja pięciu kolorowych, minimalistycznych stolików kawowych. Ich czysta, idealna forma została urozmaicona barwami zestawionymi ze sobą na zasadzie kontrastu – brąz, niebieski, biały; czarny, szary i żółty; grafit, czarny, szary, następnie - biały, różowy i turkusowy oraz czarny, szary i pomarańczowy. Dzięki kolorystycznemu zaznaczeniu linii wertykalnej i horyzontalnej uzyskano wizualną lekkość modelu. Kolorowe profile są okrągłe w przeciwieństwie do reszty, co sprawia, że całość wydaje się jeszcze bardziej trójwymiarowa. Wysokość: 40 cm, szerokość: 55 cm, głębokość: 55 cm. Cena: 849 zł.

Stoliki kawowe Motivo (projekt: Mateusz Karewicz) łączą prostą, geometryczną, graficzną wręcz formę z dekoracyjnością blatu wyróżniającego się perforacjami w kształcie regularnie rozmieszczonych kwadratów, wzoru plastra miodu oraz stylizowanej koniczyny. Ażurowy blat podkreśla optyczną lekkość modelu. Podświetlone od dołu mogą przeistoczyć się w oryginalny lampion rzucający niezwykły wzór na sufit. Model dostępny jest w kolorze czarnym. Wysokość: 42 cm, szerokość: 42 cm, głębokość: 42 cm. Cena 849 zł

Marka 'take me HOME.' współpracuje z doświadczonymi projektantami, którzy, poprzez swoje dzieła, wpływają na kreowanie zupełnie nowej jakości wnętrz – nowoczesnych, przestrzennych, pełnych światła, ale jednocześnie pełnych emocji, subtelnego nastroju i domowego ciepła.
Artystyczne wizje projektantów, pasja tworzenia zestawiona z wiedzą technologiczną i wymogami ergonomii, pozwalają na tworzenie mebli odpowiadających współczesnemu stylowi życia.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH