Kolekcja Possi Air. Fot. Black Red White

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Kolekcja Possi Air. Fot. Black Red White
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
13 paź 2017 12:50

Meble do salonu - nowa kolekcja z kolorowym detalem

Nowa kolekcja mebli do salonu to zabawa kolorem i prostą formą. Dzięki połączeniu geometrycznych form z barwnymi akcentami minimalistyczne bryły zyskały oryginalny styl.

Nowa kolekcja Possi Air od Black Red White to zupełnie nowa odsłona nowoczesnego stylu.  Kolor bieli można przełamać wzbogacając  je o osadzone dość niestandardowo, bo w zagłębieniach szafek, kolorowe boxy-inserty. Ich kolor można wybrać spośród czterech wariantów – uniwersalnej bieli, naturalnego modrzewia, szarości lub wyrazistej czerwieni. Wszystkie elementy, takie jak szafy, szafki wiszące czy szafki RTV możesz wzbogacić o barwne dodatki i tworzyć jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne kompozycje.

Meble dostępne są w ponadczasowym kolorze bieli, a ich charakter można zmieniać w zależności od własnych upodobań, wybierając kolorowe boxy-inserty lub oryginalne nóżki w kilku kolorach i formach do wyboru. Kolekcja sprawdzi się w pokoju dziennym i jadalni, a niektóre jej elementy także w sypialni.

Elementy z kolekcji Possi Air mogą stać się częścią aranżacji salonu, jadalni oraz sypialni. Niezbędnikiem salonu będą szafki RTV – w kolekcji dostępne są dwa modele tych niezbędnych w każdym pokoju dziennym mebli - jeden z miejscem na insert, a drugi zamknięty z ozdobną listwą uchwytową. Długi blat posłuży jako podstawa pod telewizor lub artykuły dekoracyjne, a szuflady pomieszczą elektroniczne akcesoria. Cztery różnej wielkości komody będą niezbędne w codziennym przechowywaniu, a organizację garderoby ułatwi pakowna szafa w wersji prawo lub lewostronnej. Szafę można postawić na niskich nogach: metalowych lub z tworzywa sztucznego, dostępnych w kolorze chrom. Miejsce na pustej ścianie zapełni szafka wisząca.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH