Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. BoConcept

Fot. BoConcept
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 08 cze 2016 14:59 (aktualizacja: 09 cze 2016 09:36)

Meble ogrodowe: zobacz najnowszą kolekcję

Ciepłe dni i wieczory zachęcają do wypoczynku na balkonach i tarasach. Zobaczcie najnowszą kolekcję mebli ogrodowych, która umili relaks na świeżym powietrzu.

Ciepłe i coraz dłuższe wieczory sprzyjają odpoczynkowi na zewnątrz. Ogrody, tarasy, loggie i często stanowią przedłużenie wnętrz, dlatego też BoConcept prezentuje kolejną po Adelaide odsłonę mebli ogrodowych - Elba, które pozwolą na konsekwentne przeniesienie wystroju wnętrza na świeże powietrze.

Meble ogrodowe Elba to druga kolekcja z portfolio marki dedykowana zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. W skład serii wchodzą fotele uzupełnione poduszkami siedziskowymi, stoliki kawowe o dwóch wysokościach oraz stół jadalniany.

Idealnie wyprofilowane fotele, wykonane z wytrzymałego materiału pod postacią wykliny, pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca na niewielkich powierzchniach, dzięki możliwości składania ich w stosie. Dostępne w dwóch wysokościach fotele można skompletować ze stołem jadalnianym bądź stolikami kawowymi.

Cała kolekcja została wykonana z wytrzymałego materiału w postaci syntetycznej wikliny, który jest odporny na niskie temperatury oraz promieniowanie UV. Stół jadalniany oraz stoliki kawowe wykonano z wysokociśnieniowego laminatu białym frontem oraz czarnym spodem wykończonym matowym lakierem strukturalnym. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA