Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Dekor Altendorf. Fot. Interprint

Dekor Altendorf. Fot. Interprint
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 16 maj 2016 13:11 (aktualizacja: 16 maj 2016 19:28)

Meble w dekorach drewna: poznaj nowe wybarwienie

Drewno to wyjątkowy materiał. Cenimy go za ciepło, naturalność i niepowtarzalność. Te cechy doskonale odwzorowują drewnopodobne dekory

Każdy kawałek drewna jest inny, każdy coś nam opowiada. W rysunku Altendorf - nowego dekoru Interprint - również zapisana jest historia. Pełna upadków, ale też nowych początków.

To iglaste drewno wiele przeszło. Jego rysunek jest pełen wspomnień, bolesnych blizn i długo gojących się ran. Widać w nim liczne ślady mechanicznej obróbki - rzazów, zarysowań i zadrapań. Elementy te są tym wyraźniejsze, że kontrastują z tłem bardzo subtelnym - harmonijnym, wręcz miękkim układem słojów.

Bo Altendorf, jak dzieje każdego z nas - jest wielowymiarowy. Obok pamiątek po wydarzeniach smutnych, zaznaczone na nim są też ślady uśmiechów, chwil miłych i wartych wspominania. To z takich momentów czerpiemy siłę, aby przetrwać silne wiatry i groźne burze. To w nich szukamy mądrości, by podejmować dobre decyzje i wciąż na nowo iść do przodu.

Altendorf, podobnie jak wszystkie dekory z tegorocznego Six Pack, w podstawowej ofercie dostępny jest w dwóch wybarwieniach (istnieje możliwość zamówienia również innej wersji kolorystycznej). Jaśniejsza jest delikatniejsza. Utrzymana w subtelnych, świetlistych beżach doskonale pasuje do aranżacji w stylu skandynawskim. Z kolei ciemniejsza wersja Altendorf - to gra szarości i brązów, przetykanych jaśniejszymi, jakby stalowymi refleksami. Doskonale odnajdzie się w zestawieniu z dekorami jednobarwnymi - słonecznymi żółciami, morskim błękitem i miętową zielenią.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA