Meble stworzone z oryginalnych cześci małego fiata. Projekt i zdjęcia: REALISTICstyle.

Zobacz galerię [19 zdjęć]

Meble stworzone z oryginalnych cześci małego fiata. Projekt i zdjęcia: REALISTICstyle.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
12 sie 2016 12:11

Meble zrobione z małego fiata? Zobacz odlotowy pomysł

Oto gratka dla miłośników motoryzacji sprzed lat. Zobaczcie meble wykonane z oryginalnych części popularnego "maluszka".

Marka REALISTICstyle to pomysł dwóch przyjaciół, którzy postanowili tworzyć ekskluzywne meble z wykorzystaniem oryginalnych części samochodowych. 

- Jesteśmy pasjonatami motoryzacji, lubimy z nią obcować i lubimy się też nią dzielić, dlatego stworzyliśmy markę, budującą meble dla ludzi podobnie zakręconych jak my - mówi Radek Stec, jeden z twórców projektu. - Nasze produkty powstają z oryginalnych elementów blacharskich, opartych na stalowej ramie i lakierowanych najwyższej jakości lakierami samochodowymi. Cała galanteria samochodowa jest oryginalna, a gotowe produkty powstają w długotrwałym procesie ręcznego składania, z zachowaniem wysokiej jakości wykończenia. Nie lubimy podróbek! Nie stosujemy laminatów! Stawiamy na oryginalność!

Pierwszym projektem  firmy jest seria mebli zbudowana z części klasycznego Fiata 126.

Seria 126 charakteryzuje się ręcznie pikowaną tapicerką ze skóry naturalnej, oświetleniem LED z własnym zasilaniem. Jako źródło prądu został wmontowany akumulator, co oznacza, że po wyczerpaniu baterii podłączamy mebel do ładowarki w ten sam sposób jak zwykły telefon. Dodatkowo 2-osobowa sofa wyposażona jest w barek z oświetleniem, wykończony naturalnym drewnem i lustrem.

- Od września zaczynamy nowy projekt na meble z marką Porsche, więc będziemy mogli się wkrótce pochwalić nową realizacją - zapowiadają projektanci. Zobaczcie, jak się prezentują ich meble!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH