Modne akcesoria do każdej łazienki: kolekcja Alvaro. Fot. Galicja dla Twojego Domu

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Modne akcesoria do każdej łazienki: kolekcja Alvaro. Fot. Galicja dla Twojego Domu
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
12 marz 2018 14:28

Modna łazienka - akcesoria ze stali i szkła

Pasujące do aranżacji komfortowe w użyciu wieszaki, regały czy zestawy łazienkowe pozwolą na szybki dostęp do ręczników oraz wszelkich artykułów do mycia i pielęgnacji.

Wygodnie urządzona łazienka pozwala na codzienną pielęgnację oraz na tak potrzebny w dzisiejszych czasach relaks. Przysłowiową kropką nad „i” wyposażenia wnętrza będą eleganckie akcesoria. W nowocześnie urządzonych łazienkach taką funkcję spełni kolekcja Alvaro. Należące do niej akcesoria wyróżnia modny, atrakcyjny design. Wykonane ze stali chromowanej, stali nierdzewnej oraz szkła hartowanego będą doskonale komponować się z każdym wystrojem pomieszczenia. Solidnie wykończone i łatwe w montażu odznaczają się znakomitymi walorami użytkowymi.

Niezastąpione regały

Regały Alvaro to wspaniała propozycja do łazienek o różnej wielkości. W mniejszych sprawdzą się świetnie regały narożne, w większych możemy ustawić modele prostokątne bądź skompletować harmonijny zestaw w tej samej kolorystyce. Występują w wersjach: z czarnymi i częściowo matowymi szybami ze szkła hartowanego. Pojemniki, akcesoria do mycia bądź dekoracyjne drobiazgi ułożone na trzech półkach zyskają oprawę.

Funkcjonalne stojaki 

W kolekcji znajdują się również trzy modele wolno stojących stojaków na ręczniki. Możemy wybrać na przykład stojak posiadający trzy obrotowe ramiona o nowoczesnym prostokątnym kształcie umieszczone na różnych poziomach, dzięki którym szybciej wysuszymy nasze ręczniki. Zwolennicy owalnych form znajdą w linii Alvaro wieszak ze stali chromowanej na podstawie okrągłej. Trzeci stojak wyposażony został w trzy równoległe poprzeczki, co sprawia że zawieszone na nich ręczniki szybciej schną. Solidny i łatwy w montażu z powodzeniem zastąpi wieszaki ścienne.

Nowoczesne zestawy do każdej łazienki

Linię Alvaro uzupełniają zestawy łazienkowe z uchwytem na papier toaletowy i szczotką toaletową. Zestawy ze stali nierdzewnej osadzone zostały na stabilnych prostokątnych podstawach. Praktyczne, o nowoczesnej geometrycznej formie znakomicie wpisują się w różne style aranżacji.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH