Akcesoria łazienkowe Buffalo. Fot. Galicja

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Akcesoria łazienkowe Buffalo. Fot. Galicja
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
21 wrz 2016 08:52

Modna łazienka: zobacz akcesoria w nowoczesnym stylu

Akcesoria, takie jak mydelniczki, dozowniki, kubki są niezbędne w każdej łazience, ozdabiają wnętrze i podkreślają styl aranżacji. Mają jeszcze tę zaletę, że są niedrogie, więc bez trudu wymienimy je na nowe.

Wolno stojące lub mocowane do ściany; ceramiczne, szklane, z metalu, drewna bambusowego, a może z tworzywa? Różnobarwne czy monochromatyczne; proste w formie albo o fantazyjnym kształcie? Akcesoria, takie jak: mydelniczki, dozowniki, kubki, szczotki, wieszaki i kosze są niezastąpione w każdej łazience, ozdabiają wnętrze i podkreślają styl aranżacji. Mają jeszcze tę zaletę, że są niedrogie, więc kiedy się zużyją lub opatrzą bez przeszkód wymienimy je na nowe. Oferta rynkowa w tym asortymencie jest bogata i zróżnicowana. Podpowiadamy które z nich wybrać.

Na co dzień mają kontakt z wodą, dlatego powinny być wykonane z dobrej jakości materiałów, aby nie ulegały korozji, przebarwieniom i przede wszystkim nie pokrywały się pleśnią. Takie parametry posiadają łatwe w utrzymaniu czystości akcesoria ceramiczne z elementami tworzywa i malowanej stali. Jeśli lubimy zmiany i często odświeżamy wizerunek łazienki wybierzmy raczej te wolnostojące lub mocowane za pomocą praktycznych przyssawek. W takim przypadku mają przewagę nad przytwierdzanymi na stałe do ściany. Prostota jest elegancka i uniwersalna, sprawdzi się w każdym wnętrzu, niezależnie od stylu aranżacji. Stwarza wrażenie ładu i harmonii. Dotyczy kształtów, kolorów i wzorów. Im więcej jest harmonii wokół nas tym bardziej przestrzeń staje się uporządkowana. Biel, beż czy odcienie szarości pasują do białej ceramiki łazienkowej i chromowanej armatury, do kolorowej glazury i kamiennych okładzin ściennych, do polerowanego betonu i stali - są i będą zawsze na czasie.

W najnowszej ofercie firmy Galicja znalazła się kolekcja Buffalo, czyli dodatki łazienkowe wysokiej jakości w dobrym guście. Kolekcja składa się z dozownika na mydło, kubka, mydelniczki, 2 rodzajów szczotek WC i kosza z pokrywą. Prosta linia wzornicza, smukłe kształty i stonowane kolory sprawiają, że Buffalo jest atrakcyjną propozycją do łazienek klasycznych i nowoczesnych.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH