Kolekcja płytek Spin. Fot. Opoczno

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Kolekcja płytek Spin. Fot. Opoczno
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
08 gru 2016 09:49

Modna łazienka - zobacz nową kolekcję płytek

Urządzając łazienkę stajemy przed wyborem jak prezentować się będą nasze ściany. Czy mają być jednolitą powierzchnią, czy same w sobie stanowić będą element zdobiący wnętrze.

Jeśli jesteśmy zwolennikami tej drugiej opcji, postawmy na płytki, które charakteryzują się ciekawym, geometrycznym deseniem i zdecydowaną barwą.

Kolekcję Spin Opoczno tworzą płytki ścienne o wymiarach 25 x 75 cm, dostępne w czterech wersjach kolorystycznych. Intensywne kolory połączono tu z oryginalnym rysunkiem falujących linii, które dodają powierzchni niepowtarzalnej lekkości. Decydując się na ich zakup, stworzymy w łazience bardzo oryginalną i klimatyczną przestrzeń. To płytki, które potrafią skupić uwagę, sprawiając wrażenie ruchu i dodając pomieszczeniu głębi.

Kolekcja opiera się na czarnych, białych i żółtych płytkach. Czerń to kolor niezwykle elegancki i stylowy, który nadaje klasy każdemu pomieszczeniu. Jednak wizja posiadania czarnej łazienki budzi często obawę, a nawet niechęć. Czy słusznie? Ciemna barwa użyta w odpowiednich proporcjach, a także przełamana ciekawymi, kontrastującymi elementami może dać niesamowity efekt. Nasza łazienka nie musi być jasna i monotonna - jeżeli chcemy nadać jej niepowtarzalnego charakteru, warto postawić na czerń i przełamać ją dla kontrastu białymi lub żółtymi akcentami.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH