Kolekcja Modo, to również meble łazienkowe wykonane z płyty wilgocioodpornej. Fot. Koło

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Kolekcja Modo, to również meble łazienkowe wykonane z płyty wilgocioodpornej. Fot. Koło
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
20 kwi 2016 11:47

Modo - nowa seria wyposażenia łazienki

Seria Koło Modo do tej pory oferowała wyłącznie umywalki meblowe i dopasowane do nich szafki podumywalkowe, a od maja zostanie uzupełniona o miskę WC i bidet wiszący oraz deski sedesowe.

Seria Koło Modo, to kompletne wyposażenie łazienki, pozwalające na aranżację dostosowaną do potrzeb użytkownika i projektu. 

Nowością w kolekcji Koło Modo jest rozszerzenie jej o miskę WC produkowaną w technologii Rimfree®. Tym samym Koło powiększy swoją ofertę bezkołnierzowych misek WC o dodatkowy model. Sekret technologii Rimfree® tkwi w szczególnym ukształtowaniu misy WC. Woda spłukująca, dostaje się do misy ze specjalnie zaprojektowanej dyszy, a następnie jest precyzyjnie rozprowadzana po całym wnętrzu ceramiki. Dzięki temu woda delikatnie spływa po rantach, zapewniając odpowiednią czystość i higienę. System spłukujący efektywnie opłukuje całą misę pozostawiając ją idealnie czystą. Każdy fragment wnętrza ceramiki jest łatwo dostępny, przez co utrzymanie misek WC w czystości jest bardzo proste. Dodatkowo miska WC Modo jest dostosowana zarówno do spłukiwania 6/3l, jak i do spłukiwania zaledwie 4/2l. Do miski WC Modo zaprojektowano również pasujący do niej bidet wiszący.

Zaletą nowych projektów zarówno miski i bidetu jest ich zwarta, nowoczesna bryła, która sprawdzi się w każdej aranżacji. Projektanci zachowali standardowy, odkryty system montażu, który ułatwia zamontowanie ceramiki na stelażu podtynkowym. Nowe produkty są opcjonalnie dostępne z powłoką Reflex Koło, która skutecznie chroni powierzchnię przed nadmiernym osadzaniem się kamienia i zanieczyszczeń, tym samym pozwala zachować odpowiedni poziom higieny.

Dodatkową nowością w kolekcji są dwa wzory desek pasujących do ceramiki: standardowa, gdzie pokrywa nachodzi na siedzisko oraz wersja slim, w której siedzisko i pokrywa są tej samej grubości. Oba wzory desek dostępne są w wersji z zawiasami standardowymi lub wolnoopadającymi. Nie bez znaczenia jest również fakt, że nowe deski Modo są antybakteryjne.

Kolekcja Modo, to również meble łazienkowe wykonane z płyty wilgocioodpornej, która gwarantuje długotrwałe utrzymanie ich w idealnym stanie. Szafki Modo, dostępne są w standardowych rozmiarach: 50/60/80/100 cm. Dzięki możliwości kompletowania nóżek można dostosować sposób montażu szafki do konkretnych potrzeb użytkownika i projektu aranżacji.

 Standardowo w szafkach podumywalkowych zamontowane są blendy w kolorze chrom. Istniej możliwość skompletowania dodatkowych blend, w zależności od potrzeb i upodobań użytkownika, w kolorach: dąb i wenge. Wszystkie szafki podumywalkowe posiadają duże, głębokie szuflady do przechowywania przedmiotów potrzebnych w łazience. Szuflady zaopatrzone są w mechanizm cichego domykania. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH