Fot. Kärcher

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Fot. Kärcher
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
28 lis 2016 09:33

Myjki do okien: ułatwią Ci porządki

Mycie okien nie należy do ulubionych domowych prac większości z nas. Osiągnięcie idealnego efektu – szyb bez smug i zacieków jest zwykle opłacone naprawdę dużym wysiłkiem. Ale tak być nie musi.

Świąteczne porządki i mycie szklanych powierzchni w domu nie musi kojarzyć się z ciężką pracą! A wszystko dzięki myjkom do okien Kärcher WV.

Warto przetestować oryginalną myjkę z szerokiej oferty Kärcher i samemu przekonać się jak wybrany model jest skuteczny. WV dostępne są w dwóch kolorach: białym oraz żółtym i w różnych wersjach wyposażenia. Teraz w ramach akcji „Kupuj. Testuj. Daj się zaskoczyć” (akcja ważna do 31.12.2016) możliwy jest zakup tych myjek bez jakiegokolwiek ryzyka!

Sprawdzoną w domowych porządkach myjkę Kärcher, która jednak nie spełni oczekiwań użytkownika można zwrócić bezpośrednio do organizatora akcji (firma Kärcher) i otrzymać zwrot kosztów poniesionych wcześniej na jej zakup w dowolnym punkcie sprzedaży w Polsce.

Myjka WV marki Kärcher pozwala oczyścić wszelkie szklane powierzchnie. Nie tylko okna, ale także blaty, kabiny prysznicowe czy lustra, niezależnie od ich kształtu. I to bez żadnych smug czy zacieków.

Jak to zrobić? Czyszczoną powierzchnię należy spryskać środkiem czyszczącym w sprayu (Kärcher RM 500) i rozetrzeć po powierzchni przy pomocy ściereczki z mikrofibry. Następnie myjką, która działa jak odkurzacz, ściągnąć płyn wraz z brudem z czyszczonej powierzchni. Szybko, łatwo i z wyśmienitymi efektami. Taki sposób mycia okien okaże się jedną z przyjemniejszych czynności domowych porządków.

Kärcher posiada w swojej ofercie wiele modeli myjek WV. Jedne z popularniejszych to żółte WV 2 oraz WV 5 (dostępne są w wersji Plus) oraz WV 2 i WV 5 Premium w kolorze białym. Wszystkie modele są lekkie i wygodne. Jedna bateria WV 2 pozwala pracować urządzeniem ok. 25 minut, a tym samym umyć ok. 25 okien (do 75 m²).

Natomiast wyposażona w mocniejsza baterię WV 5 umyje 103 m² powierzchni, czyli ok. 35 okien, zanim trzeba będzie znów baterię naładować.
W zestawie Premium znalazła się dodatkowa ssawka do okien o szerokości 170 mm. Opcjonalnie zakupiona myjkę można wyposażyć także w teleskopową przedłużkę, która umożliwi wygodne umycie np. wysokich przeszkleń lub trudno dostępnych okien połaciowych.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH