Fot. Grohe

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Fot. Grohe
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
15 cze 2016 12:24

Niemieckie wzornictwo i japońska precyzja: nowa toaleta myjąca

Toaleta myjąca łącząca w sobie niemiecką precyzję i japoński rytuał higieny wkracza na polski rynek.

Kultura japońska na dobre zagościła nad Wisłą. Restauracje sushi znajdują się w każdym mieście w kraju. Manga to jeden z najczęściej wybieranych komiksów, a Judo, Aikido czy Karate to popularne w polskich szkołach sztuki walki. Polacy doceniają również japońskie gry komputerowe i japońskie samochody. Kraj kwitnącej wiśni jest też nowym, chętnie wybieranym kierunkiem turystycznym. A teraz, dzięki marce Grohe Polacy będą mieli szansę odkryć tamtejszą kultową technologię sanitarną.

Analiza niezwykle popularnych w Japonii zwyczajów higienicznych i wiedzy technologicznej umożliwiła firmie Grohe wprowadzenie nowego, rewolucyjnego konceptu sanitarnego, opartego na innowacyjnej technologii, która odmieni życie Polaków w jego istotnej i najbardziej intymnej sferze.

Najnowsza propozycja GROHE – Sensia® Arena – stanowi idealne połączenie niemieckiego designu i precyzji wykonania z japońskim rytuałem spa, gwarantującym nadzwyczajną czystość i higienę. Projekt został tak opracowany, aby na toalecie nie było miejsc niewidocznych dla oka, dzięki czemu zabrudzenia nie mają się gdzie ukryć. Gładkie kształty dodają produktowi dyskretnej elegancji, a dopracowane szczegóły, tj. czujniki sensoryczne, specjalne podświetlenie, system automatycznego podnoszenia i opuszczania deski czy podwójne spłukiwanie toalety, sprawiają GROHE Sensia® Arena wysoko podnosi poprzeczkę dla przyszłych, spersonalizowanych rozwiązań w zakresie higieny.

Idealna ochrony skóry

Nic nie czyści skóry tak dobrze jak świeża, bieżąca woda – najbardziej naturalny ze środków czyszczących na świecie. Delikatny dla skóry i nadzwyczaj skuteczny. To dlatego ludzie używają jej do mycia od zarania dziejów. Jest odświeżająca, kojąca i wprowadza w dobry nastrój. Szybkie wytarcie się papierem toaletowym to nie to samo. Mycie wodą po skorzystaniu z toalety jest dla wielu kultur, w tym japońskiej, czymś zupełnie naturalnym, a wzrost dbałości o higienę sprawia, że coraz więcej osób poszukuje prawdziwej czystości i bezpieczeństwa w toalecie. To właśnie dla zapewnienia najlepszej ochrony, ale również dla zagwarantowania idealnej higieny nowa toaleta Grohe oferuje wybór aż pięciu różnych natrysków myjących:

Lady Shower – oddzielne ramię z innym nachyleniem natrysku i łagodnym strumieniem dla higieny okolic intymnych kobiet, zapewnia pełen komfort i delikatne oczyszczanie.
Podwójne ramię natrysku – oddzielne ramię natrysku do okolic intymnych dla kobiet oraz tylnych części ciała zapewnia najlepsze dopasowanie oraz najwyższy poziom higieny.
Tylny natrysk – ciepły lub chłodny, intensywny lub delikatny – regulowany strumień natrysku dla precyzyjnego oczyszczania ciała.
Natrysk oscylujący – głowica natryskowa porusza się łagodnie w przód i w tył, zapewniając rozszerzony obszar oczyszczania oraz gwarantując najwyższą świeżość.
Strumień masujący – natrysk masujący zapewnia efekt kojącego i pulsującego masażu przełączając się między delikatnym a intensywnym strumieniem.
Specjalny strumień dedykowany kobietom.

Nowy wymiar czystości i dobrego samopoczucia.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH