Kolekcja Think Spring. Fot. Duka.

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Kolekcja Think Spring. Fot. Duka.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
01 kwi 2016 15:20

Nowa kolekcja do napojów Think Spring. Bardzo ładna!

W nowej kolekcji produktów Duka do serwowania napojów propozycje znajdą dla siebie miłośnicy koktajli domowej roboty, drinków czy mleka.

Na co dzień królować będą słoiki i butelki z kolorowymi pokrywkami i słomkami Twist, a na każde „dzień dobry” porcelanowe kubki Mjolk w krowie łaty. Zaawansowana funkcjonalnie nowa linia produktów AGD Blixtar przyda się w domu serwującym pyszne dania z udziałem owoców i warzyw oraz pełnym pomysłów na sposób ich przygotowania. Na zdrowie!

Wśród nowości w kolekcji znajdzie się szklany dyspenser do napojów z kranikiem Twist. Wystarczy dodać do wody ulubione owoce i zioła, aby nabrała ona wyjątkowego smaku i cieszyła się wzięciem w całym domu.

Słoiki do napojów Twist w tym roku pojawią się z nowymi kolorowymi wieczkami w zabawne kropki. Uzupełnią je zestawy butelek z tej samej serii do serwowania i smakowania shake’ów.

Mleczne, owocowe i warzywne napoje pomoże przygotować blender kielichowy Blixtar z wysokiej jakości szczotkowanej stali nierdzewnej, wyposażony w trzy praktyczne pojemniki do mielenia: szklany kielich, przenośną butelkę z zatyczką oraz niewielką miskę. Te wszystkie dodatki pasują do bazy blendera, więc można je stosować wymiennie w zależności od charakteru potrawy i jej przeznaczenia.

Na małych i dużych amatorów mlecznych napojów czeka seria porcelanowych kubków Mjolk z pokrywkami. Domowe shake’i muuuuszą smakować najlepiej!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH