Fot. 3THERMO

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Fot. 3THERMO
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Rafał Konopka
16 sie 2016 11:18

Nowa kolekcja grzejników podtynkowych

Grzejniki podtynkowe 3THERMO to innowacyjne rozwiązanie polskich inżynierów. Choć sam sposób ogrzewania powierzchniowego znany jest od wieków, to właśnie produkt z gnieźnieńskiej fabryki ma szansę zrewolucjonizować rynek ogrzewania i nadać mu zupełnie nowy wymiar.

Grzejniki podtynkowe 3THERMO to pierwszy tak dopracowany produkt, oparty na technologii „heat pipe”. Wieloletnie prace nad najlepszymi rozwiązaniami i optymalnym dopasowaniem elementów sprawiły, że 3THERMO to efektywne ogrzewanie znajdujące zastosowanie w każdym wnętrzu.

Niewidzialne źródło ciepła

W przeciwieństwie do grzejników tradycyjnych, 3THERMO nie wiszą na ścianie, a stanowią jej część. Dzięki zatopieniu w warstwie tynku nie „dmuchają” ciepłym powietrzem, ale zamieniają ścianę w aktywną przegrodę termiczną.

- Zasada działania grzejników podtynkowych 3THERMO jest niezwykle prosta. Ciepło kumulowane jest w ścianie, a więc w ciele stałym i nie rozprasza się tak jak w powietrzu. Efekt ten może każdy z Nas zaobserwować latem, gdy nagrzana od słońca ściana, sprawia że pomimo chłodnej nocy w domu jest wręcz za gorąco i musimy wspomagać się wentylatorem – mówi Patryk Nowakowski, Prezes Zarządu 3THERMO.

100% bezpieczeństwa

3THERMO to konstrukcja zapewniająca użytkownikowi 100% bezpieczeństwa instalacji i użytkowania przez wiele lat. W przeciwieństwie do popularnych na rynku rozwiązań płaszczyznowych, takich jak ogrzewanie podłogowe, grzejniki podtynkowe nie wprowadzają wody pod warstwę tynku czy posadzkę. Układ hydrauliczny został odseparowany od układu grzewczego dzięki czemu ściany są w pełni funkcjonalne, bez obaw o zalanie mieszkania podczas np. wiercenia otworów. Powstające w gnieźnieńskiej fabryce grzejniki mają również pozytywny wpływ na nasze zdrowie. W przeciwieństwie do grzejników tradycyjnych, sposób działania 3THERMO to naturalne promieniowanie cieplne a nie wymuszony ruch powietrza.

Oferowane przez 3THERMO grzejniki podtynkowe są najlepszym przykładem doświadczenia oraz innowacyjnych pomysłów polskich inżynierów wyznaczających trendy i kierunki rozwoju systemów ogrzewania. Dzięki nim kosztowna i trudna do zrealizowania idea ogrzewania ściennego, stała się prosta i dostępna dla każdego użytkownika.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH