Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Diamond, DAMIER . Fot. Raw Decor

Diamond, DAMIER . Fot. Raw Decor
  • Autor: Rafał Konopka
  • 15 cze 2016 07:29 (aktualizacja: 15 cze 2016 13:17)

Nowa kolekcja mozaiki w stylu art déco

Dwudziestolecie międzywojenne wniosło wiele nowości do wystroju wnętrz. Obok secesji królowało art déco, które swoje główne zasady oparło na poszukiwaniu użyteczności i łączenia jej z pięknem przedmiotów codziennego użytku.

Precyzja, dekoracyjność i finezja do dziś inspirują wielu projektantów. Dlatego też w odpowiedzi na panujące trendy powstała najnowsza kolekcja mozaiki Modern, którą wszystkim miłośnikom awangardy poleca Raw Decor.

Art déco dziś

Art déco jest synonimem geometrycznych form, płynnych linii i elegancji. Połączenie klasycznych elementów cieszy się ogromną popularnością wśród osób, które pragną przearanżować domową przestrzeń.

Dlatego dla miłośników nietuzinkowego piękna stworzono kolekcję inspirowaną stylem lat dwudziestych – Modern – Najnowsza kolekcja mozaiki Modern doskonale wpisuje się w stylistykę art déco, z którego czerpie to, co najlepsze. Nowoczesność i komfort to cechy, które od razu można dostrzec. Gustowne wzornictwo przykuje uwagę klientów o najbardziej wyrafinowanym guście i tych, którzy chcą do swojego mieszkania wprowadzić odrobinę sztuki – mówi właścicielka Raw Decor, Małgorzata Wagner.

Co wyróżnia najnowszą kolekcję płytek? Przede wszystkim stonowana kolorystyka, która doskonale skomponuje się z każdą przestrzenią. Czerń, biel, beż i szarość tworzą paletę barw, idealnie oddającą podstawowe cechy stylu art déco – klasyczny minimalizm i surowość.

Natomiast kształt płytek, przypominający małe romby, pozwala wyczarować intrygujące wzory, które podkreślą wyjątkowość każdego pomieszczenia – od łazienki, poprzez kuchnię, aż do salonu i sypialni.

Mozaika może zdobić zarówno ściany, jak i podłogi. Szkliwiona powierzchnia pięknie odbija światło oraz mieni się niczym roziskrzone diamenty, dzięki czemu płytki stają się nietuzinkową dekoracją.

Stworzenie eleganckiego a zarazem użytecznego wnętrza to prawdziwa gratka dla wielbicieli najnowszych trendów. Szczególnie ci, którzy rozmiłowali się w dekoracyjności lat dwudziestych, będą mogli nadać swojemu mieszkaniu modernistycznego stylu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA