Fot. Libet
Fot. Libet
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Rafał Konopka
27 lip 2016 13:32

Nowa kolekcja płyt Na.me

Na.me to najnowsze płyty w bogatej ofercie Libet Ceramic. Stanowią znakomite połączenie wyglądu naturalnego kamienia z wyjątkowymi parametrami gresów porcelanowych EVO_2/ETM.

Nazwa najnowszych płyt Na.me z kolekcji Libet Ceramic pochodzi od dwóch angielskich słów, naturalność i czas (naturaltime), które doskonale opisują ich właściwości. Produkt idealnie odwzorowuje wygląd kamienia – naturalnego materiału, który funkcjonuje w architekturze od wieków. Jednocześnie jest w stanie sprostać oczekiwaniom zmieniającej się, współczesnej technologii budowania. Na.me to synonim elegancji i najwyższej jakości, sprawdzający się na tarasach, ścianach czy posadzkach wewnątrz budynków. Płyty są wyjątkowo trwałe, kwaso i plamoodporne, nie ulegają też zarysowaniom.

Kamień w ośmiu odsłonach

Walory estetyczne Na.me zadowolą nawet najbardziej wymagających inwestorów i pomogą zrealizować śmiałe wizje architektów. Podobnie jak naturalny pierwowzór, prawie każda płyta z nowej kolekcji Libet Ceramic jest inna. Idealnie odwzorowuje wyjątkową urodę kamienia, oddając najdrobniejsze niuanse,charakterystyczne dla poszczególnych rodzajów skał.Na.me w wersji o grubości 2 cm to osiemróżnorodnych wzorów, które zostały zgrupowane w trzy linie kolorystyczne, odpowiadające najnowszym trendom w designie i aranżacji przestrzeni. Pierwszą grupęcharakteryzują ciepłe, delikatne barwy inspirowane klimatem śródziemnomorskim.

Tworzą ją kolory: Jura Beige, Bourgognei Ocean Grey. Drugi zestaw bazuje na prostym, surowym stylu skandynawskim, w którym dominują szarości. Składają się na niego odcienie Swiss Grey i Lumnezia. Trzecia kategoria to uniwersalne, doskonale skomponowane zestawienie beżów, które pozwolą na uzyskanie efektu jednolitej powierzchni. W jej skład wchodzą trzy barwy – Noir Beige, GrisBeige i NoisetteBeige. Dostępna jest też opcja o grubości 1 cm, oferująca jeszcze dwa kolory: BoneTravertine i Berkshire (łącznie 10 dostępnych kolorów).

Na.me to synonim elegancji i najwyższej jakości, sprawdzający się na tarasach, ścianach czy posadzkach wewnątrz budynków. Płyty są wyjątkowo trwałe, kwaso- i plamoodporne, nie ulegają też zarysowaniom.

W wielkim i małym formacie

Bogata paleta barw to nie jedyny atut kolekcji Na.me, która pozwala na kreowanie różnorodnych aranżacji dostosowanych do indywidualnych preferencji. Nabywcy mają też do wyboru różne faktury. Płyty o naturalnej strukturzebędą idealne do stworzenia nawierzchniw pomieszczeniach o średnim natężeniu ruchu, natomiast polerowane sprawdzą się w przypadku posadzek i ścian we wnętrzach. Dodatkowo, w zależności od kolorów, dostępne są także faktury–„młotkowana” oraz strukturalna (płyty o grubości 20 mm).

Na.me to także wielość formatów,przypisanych do poszczególnych grup kolorystycznych (Jura Beige, Bourgogne, Ocean Greyi pozostałe),które w niektórych przypadkach mogą nawet osiągać rozmiar 120 x 240 cm . Poza płytami, w ramach kolekcji dostępne są także dekory 30 x 30 cm, podzielone na niewielkie elementy – mozaikę, cegiełki, cegły lub miks prostokątnych kształtów.Ciekawą opcją jest możliwość stworzenia autorskiej dekoracji z elementów o różnych formatach.

Płyty Na.me z linii Libet Ceramic to unikalny produkt, który pozwala natworzenie przestrzeni jedynych w swoim rodzaju. Z jego pomocą będziemy w stanie stworzyć eleganckie aranżacje nie rezygnując jednocześnie z wysokich parametrów technicznych.  

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH