Kolekcja Folk Fusion. Fot. PFP Ćmielów i Chodzież S.A.

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Kolekcja Folk Fusion. Fot. PFP Ćmielów i Chodzież S.A.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Rafał Konopka
01 sie 2016 10:01

Nowa kolekcja porcelany idealna na piknik

Zwyczaj urządzania lekkich śniadań czy brunchów w parkach przeżywa swój kolejny renesans. Warto wykorzystać słoneczne, ciepłe dni, by w miłej atmosferze spędzić ten czas z bliskimi. Do pełni szczęścia potrzebujemy tylko kraciastego obrusu, piknikowego kosza pełnego przekąsek i kolorowej porcelany.

Udany piknik należy rozpocząć od przygotowań. Zwłaszcza jeżeli zamierzamy zorganizować go dalej niż w przydomowym ogródku. Sporządzenie lekkiego menu nie zabierze nam dużo czasu, a może przerodzić się w małą kulinarną zabawę. Warto poszukać ciekawych przepisów na sezonowe przekąski i zaskoczyć współbiesiadników kreatywnością.

Pokoloruj piknik porcelaną
Jeśli już udało nam się spakować piknikowy koszyk, warto pamiętać o odpowiednim podaniu przekąsek. Kolorowa porcelana z pewnością uatrakcyjni każdą biesiadę, podkreśli atmosferę spotkania z bliskimi i uczyni wspólny posiłek smaczniejszym. Używanie jednorazowych naczyń może skutecznie zepsuć klimat naszego spotkania i, co ważne, jest nie ekologiczne. Co więc wybrać? Warto postawić na nowoczesne kolekcie porcelany oferowanej przez Ćmielów Design Studio, która jest bardziej wytrzymała od szkła, zaskakująco lekka i można myć ją w zmywarce.
Oprócz sztućców, standardowa zastawa piknikowa powinna zawierać filiżanki, talerzyki, salaterki i zamykany imbryk, z którego będziemy częstowali się owocową herbatą. Skomponowanie zestawu zgodnego z naszymi potrzebami, nie tylko podczas outdoorowych wypadów, ale tez w życiu codziennym, ułatwi kolekcja „Mix&Match”. Dzięki niej możemy dopasować zestaw do naszych indywidualnych potrzeb. Teraz możemy dobierać i łączyć odpowiednie elementy według uznania.

Dla miłośników minimalistycznego designu powstała kolekcja New Atelier dostępna w klasycznej, białej wersji. Wzbogacona graficznymi dekoracjami w czerwone, niebieskie oraz zielone pasy stanowi świetny przykład nowoczesnego wzornictwa. Blossom Line to z kolei połączenie energetycznych, żywych kolorów, które pozwala na tworzenie własnych, odważnych kompozycji. Równie interesującą propozycją jest kolekcja Folk Fusion, która powstała w wyniku inspiracji różnorodnością europejskiego wzornictwem. Dzięki temu odnajdziemy w niej połączenie charakterystycznych polskich, greckich, francuskich czy holenderskich deseni, które na pewno przykują uwagę gości.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH