Fot. Freggia

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Fot. Freggia
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 sty 2018 13:37

Nowa linia zmywarek

Cicha, oszczędna i inteligentna – marka Freggia wprowadziła nową linię zmywarek do zabudowy o szerokości 60 i 45 cm.

W modelu zmywarki DWSI6158 z linii Primo wykorzystano nowoczesną pompę cyrkulacyjną BLDC. To technologia, która nie tylko zwiększa niezawodność i żywotność urządzenia, ale także w połączeniu z najwyższą klasą efektywności energetycznej A+++, pomoże uzyskać optymalne rezultaty mycia i suszenia oraz pomoże zaoszczędzić nawet do 30% energii elektrycznej. Co więcej, zastosowane rozwiązania pozwolą na jednoczesne umycie naczyń o różnym stopniu zabrudzenia.

Nowe zmywarki zostały wyposażone w szereg rozwiązań, które sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest przyjemnością. Wewnętrzne lampy LED, oświetlające całą komorę jasnym światłem, pozwalają z łatwością włożyć do niej naczynia bez potrzeby zapalania światła w pomieszczeniu. Wskaźnik InfoLED informuje czy urządzenie pracuje, a system Auto Door automatycznie otwiera drzwi po zakończeniu cyklu zmywania. 

Dzięki nowoczesnej konstrukcji wnętrza oraz wykorzystaniu innowacyjnego systemu trzech dysz spryskiwaczy, zmywarki Freggia są w stanie pomieścić więcej zestawów naczyń niż standardowe urządzenia – 10 kompletów przy szerokości 45 cm i nawet 15 kompletów przy szerokości 60 cm. 

Wszystkie zmywarki Freggia z linii Primo zostały wyposażone w filtr oczyszczający ze stali nierdzewnej oraz filtr antybakteryjny, wykonany z materiału Microban, który usuwa 99,9% drobnoustrojów, zapewniając maksymalną ochronę naczyń. Standardem urządzeń jest również Aqua Stop – to dodatkowy system zabezpieczeń, chroniący przed wyciekaniem przy nieszczelności węża doprowadzającego wodę do zmywarki.

⦁ Szerokość 60 cm, pojemność 15 kompletów naczyń
⦁ 8+ programów zmywania
⦁ Wyświetlacz LED, sterowanie dotykowe, oświetlenie wewnętrzne LED, Auto Door, Aqua Stop
⦁ Zużycie wody na cykl – 9 litrów
⦁ Sugerowana cena brutto: 2.469 zł brutto

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH