Kolekcja mebli Simple marki Vox. Fot. Vox

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Kolekcja mebli Simple marki Vox. Fot. Vox
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
23 cze 2017 11:22

Nowatorska kolekcja mebli - propozycje do wielu pomieszczeń

Tak kolekcja mebli jest efektem refleksji na temat zmian zachodzących w stylu życia i odpowiedzią na nowe potrzeby związane z kształtowaniem przestrzeni życiowej. Nowatorska linia oferuje meble, dzięki którym żyje się nie tylko piękniej, ale po prostu lepiej i wygodniej.

Nazwa kolekcji Simple oznacza prostotę, którą można określić mianem fenomenu współczesności. Wraz z dwoma innymi, rozpoczynającymi się na literę “s” hasłami - slow i silence - tworzącą nową hierarchię wartości współczesnego, świadomego klienta. Na pierwszym planie znajduje się w niej człowiek, ze swoim indywidualnym gustem, potrzebami, historią. Przedmioty, którymi się otacza, sprzyjają celebrowaniu bliskich mu wartości: wolności, wygody, spokoju, kreatywności. Rodzina mebli Simple pozwala wcielić w życie tę zyskującą na popularności filozofię i tworzyć wnętrza spersonalizowane, elastyczne, umożliwiające odnajdywanie wewnętrznej równowagi, ale przede wszystkim mądre.

Na kolekcję składają się meble, którymi można zaaranżować wszystkie pomieszczenia domowe: salon, sypialnię, przedpokój, gabinet, czy pokój młodzieżowy. Wśród ciekawych udogodnień znajdziemy sprytny stolik kawowy ze skrytką na ładowarki czy piloty. Zbieraczy płyt i sprzętu muzycznego zachwyci szafka, która pomieści całkiem sporą kolekcję, a do tego skrzętnie ukryje mało efektowne zasilacze i kable. Wielbicieli wielofunkcyjnych mebli oczaruje stół, który z 4-osobowego bez trudu zmienia się w 12-osobowy. Posiadacze małych sypialni z pewnością docenią szafę z harmonijkowymi drzwiami, które nie zabierają dodatkowej przestrzeni przy otwieraniu. Nocne marki polubią szafkę nocną, w której dyskretne oświetlenie zapala się, kiedy otwieramy szufladę. Majstersztykiem zarówno dla małych, jak i dużych użytkowników jest zaś biurko z idealnie dostosowaną ilością półek, szuflad i listwą funkcyjną, która organizuje podręczne przybory.

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH