Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Glass1989, kabina Libera

Fot. Glass1989, kabina Libera
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 01 cze 2016 08:41 (aktualizacja: 01 cze 2016 09:24)

Nowoczesna kabina prysznicowa: nowości od włoskiej marki

Strefa prysznica to ważny element aranżacji łazienki. Aby korzystać z niej w komfortowy sposób oraz cieszyć się eleganckim wyglądem trzeba wybrać odpowiednią kabinę prysznicową.

Włoska marka Glass1989 zaprezentowała najnowsze modele w swojej kolekcji kabin prysznicowych zatytułowanej bardzo wymownie: Showering.

Kolekcja została powiększona o trzy linie: Soho, Moov oraz Liberia. Każdą z nich zaprojektowano z myślą o nieco innej łazience. Charakterystyczną cechą Soho jest dostępność szerokiego wyboru różnych rodzajów drzwi do kabiny: przesuwnych, skrzydłowych, typu saloon czy walk-in. Soho ma nowoczesny, minimalistyczny design, z cienkimi profilami i uszczelkami.

Moov jest dedykowana do łazienek z dużą strefą prysznica. Drzwi przesuwają się na łożyskach kulkowych zintegrowanych z górną szyną. Wyposażona w mechanizm Slow-Motion, działający jak bufor przy zamykaniu i otwieraniu łazienki. Kabinę można zamontować w wersji narożnej oraz zintegrować ją z architekturą łazienki, dzięki możliwości montażu wciąganych drzwi. Moov ma ciekawe wzornictwo - z poprowadzonym wzdłuż pionowego profilu drzwi dużym, metalowym, eleganckim uchwytem.

Z kolei Libera ma górną szynę z możliwością dopasowania kulek, tak aby drzwi przesuwały się gładko i wygodnie oraz szynę dolną, która wyposażona jest w mechanizm pozwalający na szybki demontaż w czasie mycia szkła.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA