Serię Crystal tworzą eleganckie i neutralne stylistycznie piekarniki, okapy, płyty grzewcze, kuchenki mikrofalowe oraz stalowo-szklane zlewozmywaki i baterie.Fot. Franke
Serię Crystal tworzą eleganckie i neutralne stylistycznie piekarniki, okapy, płyty grzewcze, kuchenki mikrofalowe oraz stalowo-szklane zlewozmywaki i baterie.Fot. Franke
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
10 kwi 2018 10:49

Nowoczesna kuchnia - otwarta i przyjazna

Kompaktowe lub z rozmachem, tradycyjne i designerskie – kuchnie w nowoczesnych mieszkaniach czy apartamentach to zdecydowanie więcej niż przestrzenie do gotowania. To równocześnie strefy wypoczynku i pracy.

Dla producentów urządzeń kuchennych wyzwaniem jest dostosowanie funkcjonalności i estetyki swoich produktów do otwartych, uniwersalnych stref mieszkalnych, bez wyraźnej granicy między kuchnią a salonem. W odpowiedzi na takie zapotrzebowanie szwajcarska marka Franke, przygotowała spójne wzorniczo kolekcje urządzeń, jak seria Crystal, którą tworzą eleganckie i neutralne stylistycznie piekarniki, okapy, płyty grzewcze, kuchenki mikrofalowe oraz stalowo-szklane zlewozmywaki i baterie.

Cechą charakterystyczną produktów z linii Crystal są proste, geometryczne kształty i idealnie wkomponowane elementy szklane, nadające urządzeniom lekki wygląd. Nowy trend wzorniczy, który reprezentuje kolekcja Franke Crystal pasuje do kuchni w każdym stylu, od klasycznej po industrialną. Przenikanie przestrzeni kuchennej do salonu wymaga rozwiązań spójnych wzorniczo, estetycznych i neutralnych. Dzięki seriom urządzeń, takim jak Franke Crystal można stworzyć wnętrze pełne harmonii, praktyczne i przyjazne dla domowników.

Zobacz inne rozwiązania do nowoczesnej kuchni

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH