Nowoczesna łazienka - kolekcja ceramiki Bau Ceramic. Fot. Grohe

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Nowoczesna łazienka - kolekcja ceramiki Bau Ceramic. Fot. Grohe
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
02 paź 2017 06:17

Nowoczesna łazienka: zobacz piękną kolekcję ceramiki

Nowa kolekcję ceramiki łazienkowej cechują gładkie, delikatne kształty, nadające jej ponadczasowy wygląd, który doskonale uzupełni wnętrze każdej łazienki. Subtelny design czyni kolekcję idealnym wyborem dla domowych łazienek,

Bau Ceramic to idealny wybór do łazienek w domach i miejscach publicznych.

Nowa kolekcja Bau Ceramic marki Grohe, która swoją premierę miała na tegorocznych targach ISH we Frankfurcie, właśnie wchodzi na rynek! Jej gładkie, delikatne kształty nadają ceramice ponadczasowy wygląd, który doskonale uzupełni wnętrze każdej łazienki. Subtelny design czyni kolekcję idealnym wyborem zarówno dla domowych łazienek, jak i miejsc publicznych czy hoteli.

Kolekcja Bau Ceramic stworzona została tak, by doskonale uzupełniać się formą i funkcjonalnością z zaworami, przyciskami spłukującymi czy akcesoriami Grohe. Umożliwi to instalatorom, architektom i planistom projektowanie perfekcyjnie skomponowanych łazienek kompleksowo wyposażonych w sprzęty Grohe.

Uniwersalność nowoczesnego życia

W skład kolekcji wchodzą trzy umywalki montowane do ściany o szerokości 55 cm, 60 cm i 65 cm oraz umywalka do mycia rąk o szerokości 45 cm. Uzupełniają je dopasowany postument oraz półpostument do osłony syfonu. Co więcej, w kolekcji znajdują się także umywalki do zabudowy, które możemy umieścić na lub pod łazienkowym blatem. Tak szeroki wybór pozwala na perfekcyjne dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

TU znajdziesz informacje o najnowszych trendach w urządzaniu łazienki:

Kolekcja obejmuje również szeroką gamę uniwersalnych i ponadczasowych rozwiązań WC. W jej skład wchodzą między innymi zabudowana toaleta myjąca w wersji podwieszanej oraz stojącej, a także klasyczna, stojąca toaleta – obie w wersjach z wejściem poziomym oraz pionowym. Seria uzupełniona jest o deskę z funkcją wolnego opadania. Co więcej, Bau Ceramic obejmuje także pisuary oraz bidety stojące lub podwieszane. Dzięki wielkiemu wyborowi produktów bez problemu wyposażymy każdą łazienkę we wszelkie niezbędne sprzęty, tworząc perfekcyjne zintegrowaną przestrzeń.

Innowacyjne technologie

Kolekcja Bau Ceramic oferuje innowacyjne technologie w atrakcyjnej cenie. Dzięki technologii Grohe uwalniającej toaletę od rantów i powierzchni niedostępnych dla oka, cała powierzchnia WC z kolekcji Bau Ceramic jest wyjątkowo łatwa w utrzymaniu czystości.

To bardzo ważne szczególnie w miejscach publicznych, gdzie standardy higieniczne są ważną kwestią już na etapie projektowania łazienki. Dodatkowo toalety wyposażone są w funkcję łatwego zdejmowania deski w celu dokładniejszego czyszczenia. Wszystko po to, by oszczędzić cenny czas i zapewnić pełną higienę w łazience, nie wydając przy tym wiele.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH