Ekologiczna pralka KFWM 6542103 posiada 15 programów prania, które dopasowane zostały zarówno do ilości i czasu prania, jak i rodzaju tkanin oraz ich stopnia zabrudzenia. Fot. Kernau

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Ekologiczna pralka KFWM 6542103 posiada 15 programów prania, które dopasowane zostały zarówno do ilości i czasu prania, jak i rodzaju tkanin oraz ich stopnia zabrudzenia. Fot. Kernau
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
01 marz 2018 06:19

Nowoczesna pralka: wybierz ekonomiczny i ekologiczny model

O ile elementy wykończenia domu mogą być wybierane pod wpływem impulsu podyktowanego ich względami estetycznymi, o tyle sprzęt AGD powinien być przede wszystkim funkcjonalny i nowoczesny.

Taka właśnie jest wyjątkowo oszczędna pralka marki Kernau. Prosta linia projektowa modelu KFWM 6542103 kryje w swoim wnętrzu szereg proekologicznych rozwiązań, które pozwolą nam prać szybko, skutecznie, ekonomicznie i bezpiecznie dla środowiska naturalnego.
Zaprojektowana z myślą o zwolennikach ekologicznego trybu życia pralka KFWM 6542103 marki Kernau to sprzęt podwójnie ekonomiczny – zarówno ze względu na cenę, jak i wpływ, który wywiera na obniżenie stopnia zużycia wody.

Korzyści dla domu i środowiska

Największą z zalet pralki KFWM 6542103 jest funkcjonowanie w zgodzie z wyznacznikami ekologii. Znaczne obniżenie stopnia zużycia wody, o które dba system ECO LOGIC, połączone zostało z wysoką klasą efektywności energetycznej (A++). Urządzenie o klasycznym, minimalistycznym designie wpisze się w aranżację każdej domowej łazienki, będąc wysoce funkcjonalnym i jednocześnie uniwersalnym dopełnieniem gospodarstwa domowego.

Czytaj również: Mała łazienka: zobacz projekt biało-czarnego wnętrza

Dzięki wdrożeniu jednie kluczowych dla skutecznego działania opcji urządzenie jest zarówno szybkie, jak i proste oraz intuicyjne w obsłudze. W przypadku KFWM 6542103 szereg udogodnień idzie w parze z pięcioletnią gwarancją oraz możliwością skorzystania z pewnej obsługi serwisowej na terenie całej Polski. Urządzenie to wyróżnia się możliwością wymiany łożyska, co pozwala znacznie wydłużyć jego żywotność, w porównaniu do innych dostępnych na rynku produktów z tego segmentu.

Sprytna, prosta i bezpieczna

Ekologiczna pralka KFWM 6542103 posiada 15 programów prania, które dopasowane zostały zarówno do ilości i czasu prania, jak i rodzaju tkanin oraz ich stopnia zabrudzenia. Blokada rodzicielska gwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa, a regulowane nóżki zapewnią jej stabilne ustawienie, będące zapewnieniem cichej pracy w przypadku nierównego podłoża. Możliwość uruchomienia opcji opóźnionego startu dowolnego programu prania sprawia, że praca KFWM 6542103 doskonale dopasuje się do naszego planu dnia.

Z kolei system antywypływowy uniemożliwi wydostanie się wody na zewnątrz w czasie pracy urządzenia. Dodatkowym atutem jest także kontrola wyważenia wsadu, dzięki której pralka dopasowuje moc działania do wagi prania. 

Cena: ok. 999 zł
Gwarancja: 5 lat
Pojemność bębna: 44 l
Dane techniczne:
Wymiary (w/s/g) - 84,5 X 59,7 X 49,7 cm
Głośność (min/max) – 51-69 dB
Klasa energetyczna – A++
Prędkość wirowania – 1000 obrotów/ min
Waga netto – 55,2 kg

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH