Pralka Bianca. Fot. Candy

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Pralka Bianca. Fot. Candy
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
06 wrz 2017 10:10

Nowoczesne AGD. Zobacz ciekawą nowość

Nowoczesna pralka wyposażona w inteligentne i intuicyjne funkcje.

Włoska marka Candy ponownie wytycza nową granicę w świecie prania. Bianca to pierwsza intuicyjna i inteligentna pralka wyposażona w zestaw zaawansowanych funkcji, lecz jednocześnie łatwa w użyciu. Bianca to wydajność mycia klasy A, prosty i intuicyjny interfejs oraz autentyczna interakcja między użytkownikiem a urządzeniem.

Wprowadzenie opcji Zoom pozwoliło znacznie skrócić czas prania. Dzięki technologii Mix Power Jet Plus, która pozwala wprowadzić środek czyszczący głęboko w tkaninę, zakres działania Zoom zdecydowanie się rozszerza na wszystkie tkaniny i programy. Od teraz możemy prać w czasie krótszym niż godzina, przy czym wydajność prania w klasie A pozostaje na najwyższym dostępnym poziomie.

Dzięki funkcji „Talking Bianca” po raz pierwszy możemy nawiązać kontakt z pralką przy pomocy smartfona i prowadzić z nią rozmowę. Dzięki inteligentnej interakcji i naturalnemu dialogowi Bianca rozumie indywidualne potrzeby, uwzględnia i odczytuje przyzwyczajenia, daje wskazówki dotyczące prania i pomaga użytkownikom wybrać odpowiedni program. Bianca poinformuje również o stanie technicznym. Premierowy model wzbogaca gamę produktów Candy wykorzystujących aplikację Candy Simply-Fi. Dzięki niej możemy zdalnie zarządzać Biancą, mamy dostęp do szerokiej gamy dodatkowych programów, kontrolę zużycia i możliwość korzystania z użytecznych powiadomień w celu najlepszej konserwacji sprzętu.

Intuicja Bianci to również nowoczesny interfejs. Smart Ring to niewielki okrągły ekran dotykowy, dzięki któremu można aktywować i połączyć jednym dotknięciem wszystkie główne opcje i programy. Inteligentne pokrętło jest ergonomiczne i wygodne. Umieszczono je z 11-stopniowym nachyleniem, aby oszczędzić użytkownikowi zbytecznego pochylania się.

Czytaj również: Sprzątanie w domu. Niezwykle zwrotny odkurzacz

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH