Fot. Purmo

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. Purmo
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 sie 2016 10:58

Nowoczesne grzejniki dekoracyjne i płytowe

Esencję stylu nowoczesnego stanowią minimalizm i funkcjonalność. Grzejniki Purmo doskonale wpisują się we wnętrze, w którym każdy z nielicznych, lecz starannie dobranych elementów dekoracyjnych odznacza się wysokimi walorami praktycznymi.

Nowocześnie urządzone pomieszczenie nietrudno rozpoznać. Oszczędność w zakresie dodatków, geometryczne formy, duże przeszklenia oraz zamiłowanie do prostoty nie pozostawiają wątpliwości. Bardzo istotne są także kolory. W nowoczesnym wnętrzu dominują biel, czerń, szarości lub beże, oraz takie materiały wykończeniowe, jak stal czy beton. Kluczowe znaczenie ma jednak rozplanowanie pomieszczenia w taki sposób, aby zaoszczędzić jak najwięcej miejsca.

W celu uzyskania efektu przestronności projektanci często decydują się na wyburzenie zbędnych ścian działowych oraz redukują liczbę mebli i ornamentów, wykorzystując w roli oryginalnej ozdoby elementy wyposażenia o precyzyjnie określonej funkcji. Designerskie grzejniki Purmo nie tylko zapewnią odpowiednią temperaturę w naszym domu, ale również efektownie podkreślą jego nowoczesny charakter.

Kos V to pionowy grzejnik dekoracyjny, który z powodzeniem może być zamontowany na wąskiej ścianie, np. w pobliżu dużych okien lub drzwi. Wyróżnia się perfekcyjnie płaską płytą czołową oraz delikatnie zaokrąglonymi krawędziami. Całość tworzy ascetyczną kompozycję, która wprowadza do wnętrza harmonię. Kos V dostępny jest w wielu kolorach z bogatej palety RAL, co zdecydowanie ułatwia dopasowanie modelu do panującej w pomieszczeniu tonacji barw. Szczególnie efektownie prezentuje się w industrialnej wersji, „inox”, z przednią płytą wykonaną ze stali nierdzewnej.

Nowoczesną stylistykę wnętrza równie interesująco zaakcentuje grzejnik poziomy Faro H, którego płyta czołowa urozmaicona jest subtelnym profilowaniem. Czyste, równoległe linie z jednej strony przełamują surowość designu, z drugiej strony – znakomicie korespondują z charakterystycznym dla modernizmu zamiłowaniem do geometrycznego porządku. Niebanalne odcienie, takie jak chocolate brown lub graphite grey z pewnością dodadzą Faro H jeszcze więcej szyku.

Motywem prostych linii ozdobiony jest także grzejnik Ramo Ventil Compact. W przypadku tego modelu płyta przednia z lekkimi przetłoczeniami poziomymi przyklejona jest do bazowej płyty grzewczej w sposób gwarantujący estetyczny wygląd całości. Ramo Ventil Compact obudowany jest ponadto osłonami bocznymi oraz osłoną górną typu grill. Dostępny jest w wielu wymiarach, dzięki czemu bez problemu znajdziemy właściwe miejsce do jego instalacji.

Nowoczesne wnętrza niesłusznie kojarzone są z zimną i bezosobową atmosferą. Dzięki dobrze przemyślanym elementom wyposażenia, takim jak stylowe grzejniki Purmo – mogą stać się prawdziwie przytulne i oryginalne.

Źródło: Purmo

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH